• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

خاک

بهترین گلدان و خاک باغ را در فروشگاه آنلاین باغ ما پیدا خواهید کرد. فقط نگاهی بیندازید ، چه طیف گسترده ای از انواع خاک برای انواع گیاهانی که می توانیم ارائه دهیم!

آیا می دانید ما نیز با کیفیت جهانی خاک جهانی چند منظوره با قیمت های رقابتی را ارائه می دهیم؟ خاک جهانی چند منظوره اثبات شده Target را در کیسه های 5 لیتری یا 20 لیتری یا خاک چند منظوره Premium با کیفیت برتر در بسته های 10 لیتری سفارش دهید. این خاک از نظر نفوذپذیری خوب ، ظرفیت آب عالی و غنی از هوموس است - این عوامل باعث می شوند گیاهان به سرعت رشد کنند و به وفور رشد کنند. آیا می خواهید سبزیجات و سبزیجات خود را در بالکن امتحان کنید؟ در خاک بسیار مناسب Compo BIO چند منظوره برای کلیه گیاهان خانه و باغ یا گیاهان BIO و گیاهان معطر از یک تامین کننده مشابه سرمایه گذاری کنید. آیا به کاشت بذر و نهال های حرفه ای نیاز دارید؟ هیچ چیز بهتر از مخلوطی که به خصوص برای آن منظور طراحی شده است ، سبک و قابل نفوذ نیست ، BIO Seading و خاک نهال که دوباره توسط مارک Compo امضا شده است. فروشگاه باغ آنلاین ما دارای طیف گسترده ای از خاک ها است که به انواع گیاهان خاص اختصاص داده شده است: خاک سرخس زیرلایه ای ، خاک گیاه گیاه دارویی هدفمند ، خاک گل ارکیده کاج Zielony Dom Stone با میکوریزا یا خاک بونسای با کیفیت عالی از Compo. مخلوط های ارائه شده در اینجا با نفوذپذیری ، واکنش و محتوای مواد مغذی مورد نظر ، نیاز گیاهان گلدان را نشان می دهد. حتما قبل از پیوند گیاهان از لایه زهکشی استفاده کنید. کل لایه تخلیه گلدان را در کیسه های 1 ، 2 یا 8 کیلوگرم سفارش دهید. آیا می خواهید یک ماجراجویی باغبانی کاملاً جدید را امتحان کنید؟ AquaGel فوق العاده کارآمد - ذخیره آب گیاهان را بررسی کنید ، که نفوذپذیری بهینه خاک را تضمین می کند و از خشک شدن ریشه ها در همان زمان جلوگیری می کند. مجموعه ما شامل خاکهای با کیفیت عالی برای فرهنگهای باغی ، مانند گل رز ، خاک زغال اخته ، خاک رودودندرون یا خاک چمن زنی Target می باشد. اگر می خواهید خاک با ارزش برای رشد بوته ها تهیه کنید ، ذغال سنگ نارس باغ Acidic را با pH 3/4-4 یا ذغال سنگ نارس باغی با خلوص بالاتر از 5.0-6.5 از مارک قبلا ذکر شده سفارش دهید. همانطور که می بینید ، ما واقعاً هر آنچه را که باغ شما نیاز داشته باشد داریم.

دیگر صبر نکنید ، از جستجوی خسته کننده در مراکز باغ محلی استفاده کنید و با تحویل خانه ، خاک مرغوب و باکیفیت با قیمت مناسب سفارش دهید. سریع ، آسان و بدون نیاز به حمل بارهای سنگین توسط خودتان - خرید در فروشگاه اینترنتی ما همیشه لذت بخش است!

$4.92
$6.07
$6.20
$7.55
$8.02
$8.32
$8.32
$8.32
$8.32
$8.32
$10.34
$10.88
$11.03
$11.49
$11.49