• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

خطوط لباس

چه خطوط لباس ارزش خرید دارند؟ مواردی را که از مواد ضد آب ساخته شده اند انتخاب کنید. خطوط لباس با کیفیت بالا باید بادوام ، ضد اشک ، ضد برش و - احتمالاً مهمترین ویژگی - در برابر رطوبت و نور خورشید مقاوم باشند. آنها را در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد - به آنچه ما برای شما آماده کرده ایم ، نگاه کنید!

خط لباس با روکش پی وی سی 15 متر ارزانترین و در عین حال بهترین راه حل برای کمبود فضای مورد نیاز برای خشک کردن لباس است. ممکن است آن را به هر جایی که بخواهید آویزان کنید: در اتاق رختشویی ، در بالکن ، تراس ، در باغ یا از آن برای اسب لباس استفاده کنید. به لطف پوشش مصنوعی ریسمان ما آب را جذب نمی کند ، کشش نمی کند ، تغییر شکل نمی دهد و در برابر برشی و پارگی مقاوم است. این بارهای بزرگتر را ایمن نگه خواهد داشت - از آویزان کردن یک پتو سنگین و مرطوب روی آن دریغ نکنید. الیاف شکسته نمی شوند و لباس های شسته شده بالای سطح زمین باقی می مانند. کیفیت بالا تضمین شده است!

بازار بذرهای باغ شما را برای تور خرید خانه و باغ خود دعوت می کند. ما انتخاب گسترده ای از تولید کنندگان مشهور داریم. خطوط لباس ضد آب و بادوام با تحویل سریع منزل در فروشگاه ما موجود است. آنها را در هر جای دیگر ارزانتر نخواهید یافت - خودتان را ببینید!