• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

خطوط چمن زنی

خطوط چمن زنی موجود در فروشگاه باغ ما با دوام عالی و نسبت قیمت بی کیفیت از کیفیت بی نظیر است. شما آنها را با تحویل ارزان قیمت در اینجا خریداری خواهید کرد - تنها کاری که باید انجام دهید این است که اندازه مناسب را انتخاب کنید و محصول را به سبد خرید اضافه کنید. این نمی تواند آسان تر باشد!

اگر مایل هستید خط مورس را کمتر تغییر دهید ، خط اصلاح مربع مربع 3 میلی متر مربع - 15 متر شرایط شما را برآورده می کند. شما ممکن است آن را با بخاری های برق و احتراق چمن استفاده کنید. ما همچنین خط کاشت مربع 2.4 میلی متر و خط کاشت 3 میلی متر دور را در بسته های 10 متری ارائه می دهیم. خطوط چمن زنی ما برای اصلاح چمن های دارای احتراق قوی ، تیز و الاستیک هستند. آنها حتی هنگام بریدن علفهای هرز با ساقه های شیرین نمی پوشند. این محصولات همیشه برش کارآمد ، تمیز و سریع را تضمین می کنند. به منظور ارائه کیفیت حرفه ای شما ، کلیه محصولات موجود در اینجا در فروشگاه باغ ما از شرکای مشهور و سالهاست که با آنها همکاری می کنیم. سفارش خطوط چمن زنی عالی با قیمت هایی که همه می توانند از آن استفاده کنند!

ما مرتباً طبق خواسته ها و درخواست های مشتریان ، مجموعه خود را گسترده تر می کنیم. برای اطلاع از تازه واردان در بخش ابزار باغ ، با جدیدترین پیشنهادات ما همراه باشید. از پیشنهادات ، فروش و تخفیف های ویژه برای مشتریان عادی استفاده کنید. مراقبت از باغ شما با محصولات ما آسان تر ، ارزان تر و رضایت بخش می شود - به خودتان مراجعه کنید!

$6.45