محصول محبوب این محصول آخرین بار 14 دقیقه قبل خریداری شده است.
  • 700.00 leu برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

خیار "Cornichon de Paris" - ایده آل برای ترشی - 70 دانه - Cucumis sativus

قیمت قدیمی: 12.16 leu
7.90 leu
شما ذخیره کنید: 4.26 leu (35%)
تبلیغات به پایان می رسد 2020-08-11
تبلیغات به پایان می رسد
003544
در انبار
+

خیار یک گیاه فصلی غیرقابل جایگزینی است. این را می توان در بسیاری از موارد استفاده می شود - از تکه های سبز تازه یا بتنون تا ترشی در کوزه. هر آشپز احترام دستور العمل خاص خودش را دارد، اما همه موافقند که کابین های با کیفیت کاملا ضروری هستند. انواع ارائه شده ایده آل برای ترشی و سایر مواد نگهدارنده است.

"Cornichon de Paris" نوعی انواع خیار است که همه غرفه ها تحسین می شوند. آن متعلق به انواع اوایل اوایل است. میوه ها کوتاه و جمع و جور می باشند و هنگام رسیدن به 3 تا 5 سانتیمتر باید برداشت شوند. پوست سبز بوسیله زگیل ضخیم پوشیده شده است. میوه ها تمایل به زرد شدن با زمان ندارند. طعم بسیار شفاف، آبدار و ترد را در نظر بگیرید که به صورت کره ای مناسب است. آنها حتی پس از پاستوریزه کردن تمام طعم و بافت خود را حفظ می کنند. آنها می توانند حتی طول کل زمستان ذخیره شوند.

Cucumbers بسیاری از امکانات آشپزی را ارائه می دهد. هر کتاب آشپزی شامل حداقل چند دستورالعمل برای ترشی است. طعم و عطر به ادویه جات و افزودنی بستگی دارد. قارچ ها را می توان کل، کلم بریده، بریده بریده، برش داده یا برش داده شده در چهار گوشه. ماریناد خردل با فلفل داغ و پیاز تازه در این روز محبوب تر و محبوب تر می شود. Cornichons مناسب برای غذاهای گوشتی هستند، هر دو سرد و بو داده. برش های خیار معطر مستقیم از شیشه، ساندویچ هایی را که در روزهای زمستان سرد آماده می شوند، غنی می کنند. سس تارتار خانگی ساخته شده از کیک ترشی انتخاب شده به خوبی تخم مرغ، ماهی و غذاهای گوشتی سرد را به خوبی تعریف می کند. ترشی کوریچونها علاوه بر منسوجات روزانه منزل شما در پاییز و زمستان نیز استقبال می شود.

Cucumbers دومین خریدار سبزیجات فصلی در اروپا پس از گوجه فرنگی است. گرچه کشت آنها مشکلات خاصی را به وجود می آورد، این گیاه ها در باغ های خانه ما کاشته می شوند. قارچ ها باید در گروه یا ردیف نزدیک به اواسط ماه مه، زمانی که خطر فروپاشی زمینی از بین رفته است، به زمین بپردازند. این گیاهان به راحتی روشن، به سرعت گرم شدن سایت ها با خاک متخلخل، قلیایی ترجیح می دهند. فراموش نکنید که آب را به طور منظم با آب گرم، گرم و همیشه سرد بشویید. سایت های کاشت خیار نیز باید به طور مرتب علف های هرز و بارور شوند.

ما شما را تشویق می کنیم دانه های قارچ کورنیشون "Cornichon de Paris" را خریداری کنید.

یک کیسه حاوی 2 گرم دانه است و با اطلاعات کلی درباره روش های گیاهی و رشد همراه است.

  • وزن: 2 گرم
  • استفاده: ترشی، نگهدارنده
  • فرم گیاهی: سالانه
  • سایت: آفتابی و گرم با خاک قلیایی هوموس


تقریبا 70 دانه (+/- 20٪)

دنیای گلها - بیش از یک دهه در کسب و کار بوده است و از همان ابتدا کیفیت محصولات ما را اولویت بندی کرده است. در طول سال ها، ما بهترین کالاهای با کیفیت را به ده ها هزار مشتری از سراسر جهان تحویل داده ایم. رضایت آنها ثابت می کند که ما راه درستی را انتخاب کرده ایم.

تمام دانه هایی که ما می فروشیم، تحت کنترل چند سطح کنترل کیفیت قرار می گیرند و فقط پس از آن به دقت بسته بندی و ارسال می شوند. محصولات ما دارای گواهینامه های متعدد و مطابق با بالاترین استانداردهای اتحادیه اروپا بوده است. کارکنان ما باغبانان با تجربه هستند که بیش از همه خوشحال هستند که به هر سوال شما پاسخ می دهند.

دانه های ما کجا هستند؟

تمام دانه های فروش شده در فروشگاه ما از بهترین تولید کنندگان از سراسر اتحادیه اروپا می آیند. با تشکر از یک همکاری طولانی مدت با آنها، ما توانستیم شرایط مناسب ذخیره سازی و اعزام را توسعه دهیم، تضمین می کنیم که شما همیشه از دانه های تازه و با دقت آزمایش می کنید. محروم کردن واسطه ها از کل پروسه، ما را قادر می سازد تا از ارسال دانه های غریبه ای که ممکن است بیش از حد طولانی در قفسه انبار وجود داشته باشد، جلوگیری کنیم، اما همچنین قیمت جذاب تر را برای محصولات با کیفیت بالا تضمین می کند.

فرایند کنترل کیفیت

تمام دانه های ما باید فرایند کنترل کیفیت چهار مرحله ای را تصویب کنند.

مرحله اول با انتخاب دقیق تامین کنندگان شروع می شود. از آنجا که ما کنترل محصولات کشاورزی خود را ادامه می دهیم، تولید کنندگان خارجی از فرآیند کنترل کیفیت حذف نمی شوند. گیاهان در هر مرحله از رشد آنها بررسی می شوند: هنگامی که آنها شروع به رشد می کنند، در هنگام گلدهی و زمانی که آنها شروع به بلعیدن میوه (دانه) می کنند. در این مرحله مهمترین مسئله این است که فاصله مناسب گیاهان را تضمین کنید. با تشکر از اینکه به دست آوردن ویژگی های مورفولوژیکی مورد نظر هر یک از گونه های خاص و یا انواع، مانند رنگ، ارتفاع و شکل، می تواند تضمین شود.

مرحله دو شامل یک آزمایش دقیق در شرایط آزمایشگاهی می شود. با استفاده از بالاترین کیفیت تجهیزات توسط کارکنان مجرب، تامین کنندگان ما سالانه بیش از 30،000 چک کیفیت را انجام می دهند. دانه هایی که نیازمندی های ما را برآورده نمی کنند، فرایندهای پالایش فنی، از جمله خشک کردن، تمیز کردن، ارتقاء و آزمایش دوباره به کار می روند.

مرحله سه شروع می شود با کاشت دانه در قطعه کنترل انتخاب شده. به این ترتیب اطلاعات دقیق و دقیق مربوط به جوانه زنگی خود را که باید در سطح مناسب نگهداری شود، بدست آوریم. همزمان، هویت گونه ای هر گونه در این مرحله بررسی می شود.

مرحله چهارم در انبارها ما اتفاق می افتد و شامل حذف دانه هایی است که برای مدت طولانی در قفسه ها ذخیره شده اند و آنها را با دسته های جدید جایگزین می کند. هر بسته با شماره سری منحصر به فرد مهر و موم شده است و همچنین با تاریخ کاشت.

هر چهار مرحله ترکیبی ما را قادر می سازد با اعتماد به نفس مطمئن شوید که بذرهایی که ما ارائه می دهیم، با بالاترین استانداردها مطابقت داشته و تمامی مراحل کنترل لازم را با رنگ های پرواز به پایان رسانده ایم.

جوایز و جوایز

دانه هایی که ما می فروشیم به طور گسترده ای برای کیفیت آنها شناخته شده و جوایز بسیاری را به دست آورده ایم. دانه های ما برنده مدال طلای متعدد و تمایز برای کیفیت بالا آنها. World of Flowers نیز برای رویکرد نوآورانه خود افتخارآمیز بود.

در میان آن جوایز وجود دارد: INNOVATION TOP (ژوئن 2015)، GOLD MEDAL در نمایشگاه بین المللی POZNAN (2015)، رهبر کیفیت مصرف کننده (2014)، کشاورز سال (2014).

علاوه بر این، ما نیز برای مدت دو سال یکبار گواهینامه "IDEAL BUSINESS" را دریافت کردیم.

جوانه زنی

ما متعهد به فروش تنها دانه های با کیفیت بالا هستیم. با توجه به تلاش های انجام شده ما روزانه، همچنین توجه داشته باشید که گیاهان موجود زنده هستند و جوانه زنی و رشد آنها بستگی به عوامل بسیاری مانند درجه حرارت، نوع خاک، رطوبت و فرکانس آن با آبیاری، زمان کاشت و شرایط، استفاده از کود و مواد حفاظت کننده گیاهی (آفت کش ها)، و همچنین شرایط آب و هوایی و شرایط آب و هوایی. ما با به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق و دقیق کاشت و به روز رسانی کمک می کنیم، اما ما نمی توانیم مسئولیتی را برای گیاهانی که در شرایط مناسب برای گونه های مورد کشت کشت نشده اند، تحمل کنیم.