• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

درج گلدان

درج گلدان به طور قابل توجهی مراقبت صحیح از گیاهان خانگی و بالکن ، به ویژه آنهایی که به رطوبت بیش از حد و آبگرفتگی حساس هستند ، را تسهیل می کند. ظروف پلاستیکی با دوام و تمیز کردن آسان ، روشی هوشمندانه برای جلوگیری از بروز خطاهایی که هر باغبان و پرورش دهنده آن گاهی مرتکب می شوند فراهم می کند. این بخش شامل گلدانهای با شکوه و جامد با درج می باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که الگویی را انتخاب کنید که متناسب با اتاق نشیمن شما باشد.

اما چرا باید در وهله اول گلدان با درج بخرید؟ یک ظرف در حال رشد گیاه از این نوع ، گیاهان را از آبگرفتگی محافظت می کند. یک فضای توخالی بین درج و گلدان قرار دارد ، جایی که آب اضافی من جمع می شود. به این ترتیب ریشه های گیاه غوطه ور نمی شوند در آب ، آنچه می تواند بر سلامتی گیاه تأثیر منفی بگذارد ، و نیازی نیست نگران ریختن آب نعلبکی باشید و بعد از هر بار آب دهی آن را تمیز نکنید. تبخیر آب از پایین گلدان به حفظ رطوبت مناسب خاک برای مدت زمان طولانی تر کمک می کند. همانطور که مشاهده می کنید ، درج گلدان مزایای زیادی را برای سفره به ارمغان می آورد!

گلدان های تزئینی "Makata" با درج در انتظار شما در انتخاب ما هستند. الگوی جذاب ترکه کاری روی سطح این ظروف ، همراه با رنگ های ظریف (خاکستری روشن ، خاکستری-بژ ، سفید ، کافه لات) ، گلدان های ارائه شده در اینجا را به دکوراسیون داخلی مطبوع تبدیل می کند. نگاهی به گلدانهای صاف و گرد "Vulcano" با درج ها بیندازید. آنها کاملاً مناسب استفاده از تراس و بالکن هستند. اگر رنگهای واضح و اشباع را دوست دارید ، گلدان گرد "Ibiza" با درج انتخاب مناسبی است. مدل فیروزه ای یا زغال اخته ای بنفش را سفارش دهید تا فضای داخلی شما را تشویق و تازه کند. این تقریباً تمام آنچه ما ارائه می دهیم نیست. ما به طور مداوم در گسترش مجموعه خود با گلدان های شیک و کاربردی با درج کار می کنیم. با ما همراه باشید ، از پیشنهادات و فروش ویژه بهره مند شوید و بهترین گلدان های قابلمه موجود در بازار را با قیمت های شگفت آور و ارزان قیمت سفارش دهید. شما همیشه در فروشگاه باغ ما استقبال می کنید!