• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

درختان و درختچه ها گیاهان

اگر شما از یک باغ، تراس یا بالکن منظره ای زیبا لذت ببرید باید بذر درخت و بوته را خریداری کنید. ما در پیشنهاد ما انواع مختلفی از گونه ها مانند درخت ارغوانی، درخت جودا، درخت درخت شعله ای، بوت سوز (fraxinella) یا درخت تلالیم وجود دارد. همچنین دانه های درختان و درختچه های محبوب تر را پیدا خواهید کرد: شمال سفید سدر، کاج خزنده (کوهستانی)، سدر پورت ارفورد (سیسپور لاوسون)، گوزن مولو، شیار معمولی (اسکاچ) یا صنوبر آبی. شرح گیاهان کوتاه به شما کمک خواهد کرد که گونه ای مناسب برای باغ خود را انتخاب کنید. تمام دانه های موجود در فروشگاه باغ ما با کیفیت بالا و نشان می دهد جوانه زدن خوب است، زیرا همه آنها تنها از تولید کنندگان ثابت شده است.

ما به ویژه توصیه می کنیم درخت یودا که قبلا ذکر شده است، گیاهی است که کورونا شگفت انگیز و صورتی را به همه اعضای خانواده گیاهان غیر معمول می دهد. یکی از مشخصه ترین ویژگی های این گیاه گل های کوچک صورتی است که به طور مستقیم از تنه و شاخه های درخت رشد می کند. درخت لاله درخت گیاهی جالب دیگر است. این گلها را شکل می دهد که شبیه به شکل گلهای شیری است و برگ های آن نیز شکل جذابی دارند.

برخی از گیاهان موجود در پیشنهاد ما نسبت به یخ زدگی بسیار حساس هستند. این اجازه نمی دهد که برای کشت در هوای آزاد، اما فقط برای کشت ظروف - در داخل سالن ها در دوره های سردتر، در حالی که گیاهان را می توان در خارج از تابستان قرار داده است. این امر در مورد درخت توت فرنگی، گیاه ابریشمی، درخت ارغوانی، قرمز رایج (بطری لیمو) و انار کوتوله است. این مزایا را به ارمغان می آورد، زیرا این گیاه چشم های خود را در خانه در پاییز و زمستان ارائه می دهد و در تابستان باغ را تزئین می کند. هیچ وقت از دست ندهید و دانه های گیاهان مورد علاقه خود را انتخاب کنید!