• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

دماسنجهای آشپزی

مانند هیچ ابزار دیگری ، دماسنج آشپزخانه به شما امکان می دهد تا کنترل کامل بر وضعیت ظروف تهیه شده و ذخیره آنها را حفظ کنید. یخچال فریزر و یخچال و فریزر ، شراب ساز و نگهدارنده دما در فروشگاه آنلاین ما موجود است. تصاویر مدلهایی را که در حال حاضر موجود هستند را مرور کنید و توضیحات آنها را بخوانید. شما هیچوقت یک خوک را در فروشگاه با ما نخواهید خرید.

هر دو اگر فقط آشپزی را یاد می گیرید ، و اگر قصد دارید مهارت های آشپز خود را به سطح بالاتری نیز بالا ببرید ، خود را به یک دماسنج آشپزخانه 140 میلی متر برای سرخ کردن ، سیگار کشیدن و پخت و پز با محدوده کاری 0-100 درجه سانتیگراد مجهز کنید. استفاده از این مدل آسان و در عین حال بطور شگفت آور دقیق است! ما همچنین نسخه های دیگری از این دستگاه اندازه گیری خاص مانند دستگاه با کارکرد تا 300 درجه سانتیگراد را ارائه می دهیم. مطمئناً باید خرید این یکی را در نظر بگیرید! اگر به راه حل های کمتر عادی علاقه دارید ، دماسنج عرض 80 میلی متری را با دسته درب (0-120 درجه سانتیگراد) برای شما در دسترس داریم. این وسیله عملی برای اندازه گیری دمای وعده های غذایی ممکن است روی یک گلدان قابل نصب باشد! اگر به تازگی ژامبون و کالباس را پیدا کرده اید که باعث ایجاد اشتیاق در شما شده است ، دماسنج سیگار کشیدن و کباب کردن 210 میلی متر (0-120 درجه سانتیگراد) را خریداری کنید و به یک تولید کننده سوسیس حرفه ای تبدیل شوید! یک دماسنج کنسرو مفید 17x230 میلی متر که با قیمت مناسب در فروشگاه ما به دست می آورید ، در تهیه مربا ، هات و پخت کیک به شما کمک می کند. آیا می خواهید شراب خود را از میوه تهیه کنید؟ در صورت بروز درجه حرارت لازم برای تخمیر ، باید مرتباً مرتباً بررسی کنید. دماسنج Winemaker با یک دسته شناور فقط وسیله مناسب برای این منظور است. اگر مواد غذایی را در فریزر ذخیره کنید ، سرمایه گذاری در فریزر و دماسنج یخچال با چوب لباسی به یک تصمیم عاقلانه تبدیل می شود. نصب آسان ، دقیق و خواندن آن آسان است. با تشکر از این ابزار شما با اطمینان کامل از مواد غذایی محافظت می کنید. فقط نگاهی به آنچه در فروشگاه برای شما داریم بگردید!

دماسنج های آشپزخانه را با تحویل ارزان قیمت خانه خریداری کنید. ما از کیفیت برتر ، دوام و اندازه گیری دقیق استفاده می کنیم. شما می توانید در فروشگاه ما چنین انتخاب گسترده ای از دماسنج های عالی آشپزخانه را پیدا کنید. از این مجموعه استفاده کنید!

دماسنج یخچال و فریزر - با چوب لباسی - -10%
$2.63 $2.93
تبلیغات به پایان می رسد
دماسنج Winemaker - با دسته شناور - -10%
$3.79 $4.21
تبلیغات به پایان می رسد
دماسنج مواد نگهدارنده - 17x230 میلی متر - -10%
$4.83 $5.36
تبلیغات به پایان می رسد
دماسنج دسته درب - 0-120ºC - 80 میلی متر - -10%
$8.27 $9.19
تبلیغات به پایان می رسد