• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

دماسنج و ایستگاه های هواشناسی

دماسنج ها و ایستگاه های هواشناسی وسایل مفیدی هستند که زندگی شما را آسان تر می کنند. دماسنج های فضای باز و سرپوشیده در تنوع زیادی به همراه ایستگاه های هواشناسی چند منظوره وجود دارد که به شما امکان می دهد رطوبت هوا ، فشار هوا یا جهت و استحکام باد را در پیشنهاد فروشگاه آنلاین ما اندازه گیری کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا نگاهی دقیق تر به این محصولات بیندازید!

یک دماسنج 19 سانتی متری سفید یا قهوه ای در فضای باز که در برابر یخ زدگی و گرما مقاوم است ، بادوام و آسان برای خواندن است ، که در یک فلز یا پلاستیک قابل استفاده است ، باید در هر خانه ای به کار گرفته شود. شما یکی از آنها را با قیمت بسیار رقابتی در فروشگاه ما خریداری می کنید! ما همچنین طیف گسترده ای از دماسنج های داخلی ، ساده و زینتی را ارائه می دهیم. این لوازم جانبی عملی ممکن است به یک شیک در تنظیم اتاق نشیمن شما تبدیل شود. فقط کافی است نگاهی به دماسنج چوبی مستقیم داخلی 40 150 150 میلی متر داخلی چوبی ، موجود در نسخه های رنگی ماهون ، قهوه ای ، قهوه ای روشن یا قهوه ای تیره بیندازید. برای اتاق کودک خود یک دماسنج مهد کودک خود چسب سفارش دهید. طرح های رنگارنگ ، افسانه و کارتون حیوانات فرزندان شما را خوشحال می کند. یخچال و فریزر دماسنج یخچال و فریزر با آویز ، یک وسیله دقیق ، در عین حال روشن و قابل خواندن نیز موجود است. اگر وقت خود را صرف تهیه غذاهای خانگی می کنید ، یک دستیار آشپزخانه جدید ممکن است مورد توجه شما باشد - دماسنج نگهدارنده 23 سانتی متر با دامنه اندازه گیری 0 تا 100 درجه سانتیگراد. این دستگاه به شما در کنترل دمای پخت و پز مارمالادها و سایر ظرافت ها کمک می کند. آیا شما یک شراب ساز آماتور یا آبجو هستید؟ سپس حتما باید دماسنج کریستالی مایع خود چسبنده 18 x 130 میلی متر را سفارش دهید که اندازه گیری دقیق روی کاربوی یا تخمیر را تضمین می کند. ایستگاه های آب و هوایی با کیفیت عالی در فروشگاه ما نیز موجود است. این دستگاه های مفید شما را قادر می سازند تا عوامل جوی را به روشی سریع و مطمئن اندازه گیری کنید. با ایستگاه هواشناسی ساده و کاربردی نقره ای با آویز - دماسنج با رطوبت سنج یا ایستگاه آب و هوایی چند منظوره و زینتی باغ - دماسنج ، آنمومتر و سنج باران شروع کنید. ایستگاه آب و هوایی حلق آویز زیبا ، شیک و حلق آویز - فشارسنج ، دماسنج و دماسنج - متشکل از سه شماره گیری به وضوح طراحی شده در یک پوشش قهوه ای تیره ، همچنین ممکن است علاقه شما را برانگیزد.

این چیزی نیست که ما برای شما آماده کرده ایم: پیشنهاد فروشگاه اینترنتی Garden Seeds Market هر هفته رشد می کند. ما در تلاش هستیم تا محصولات با کیفیت برتر را به شما ارائه دهیم و به همین دلیل دائما به دنبال راه حل های جالب جدید هستیم. به روز بمانید ، از تحویل رایگان استفاده کنید و به لطف تخفیف های ارائه شده به مشتریان وفادار ، حتی بیشتر صرفه جویی کنید. ما شما را به یک تور خرید بسیار رضایت بخش دعوت می کنیم!