• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

دوقلوی سیزال

طناب های سیزال پیشنهاد ما برای مشتریان خواستار است. آنها بسیار بادوام هستند ، ممکن است بارهای قابل توجهی را تحمل کرده و با مقاومت استثنایی در برابر برش و آسیب مکانیکی ایستادگی کنند. اگر به دنبال یک بند ناف طبیعی و سنگین هستید ، محصول ایده آل خود را در این بخش پیدا خواهید کرد.

فیبر سیزال از گیاهان گرمسیری و رقم آگاو ( Agave sisalana ) به دست می آید. دوام آن را برای ساخت تشک ، کیف ، درخت گربه و طناب و طناب هایی با ضخامت های مختلف پیش بینی می کند. شما می توانید ریسمان طبیعی سیزال برای مصارف خانگی و باغ در فروشگاه آنلاین باغ ما خریداری کنید. اگر به دنبال مواد سازگار با محیط زیست برای گره خوردن گوجه فرنگی یا شاخه های آن هستید ، ریسن ریزه ای 60 متری Greenmill را با قیمت بسیار مناسب سفارش دهید. هم به شما در زیر پوشش و هم در مرزهای هوای آزاد خدمت می کند ، زیرا فیبر سیزال در برابر رطوبت و نور خورشید مقاوم است. آیا به حنک بزرگتر احتیاج دارید؟ ریسمان 200 متر سیزال را انتخاب کنید و از مواد اتصال قوی و بادوام همیشه در دسترس باشید.

ما شما را تشویق می کنیم که مرتباً از طریق مجموعه ما جستجو کنید. ما طیف گسترده ای از ریسمان های طبیعی و پلاستیکی را ارائه می دهیم - نگاهی دقیق تر کنید و خودتان را ببینید. قیمت گذاری مناسب و کیفیت عالی علائم تجاری ما است. ما همچنین تحویل رایگان به میکس اضافه می کنیم! شرایط تحویل رایگان را بررسی کنید و یک خرید سریع ، مقرون به صرفه و رضایت بخش انجام دهید. بیایید در فروشگاه ما ملاقات کنیم!