• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

رودخانه

آیا می خواهید بدون هزینه ثروت از رودخانه خریداری کنید؟ می توانید برخی از فروشگاه های ما را با تحویل ارزان قیمت خانه سفارش دهید. ما انتخاب گسترده ای از انواع مختلف قلاب را ارائه می دهیم: وسایل گسترده ای برای مناطق بزرگتر و همچنین ابزار دستی کوچک برای کار دقیق در مرزها. تمام محصولات ما از این نوع در زیر ذکر شده است!

اگر به دنبال چنگک حتی به زمین و پاک کردن آن از سنگ ، شاخه و سایر بسترها هستید ، روی صندوق عقب فولادی 18 تنی با وثیقه و شافت چوبی به طول 130 سانتی متر سرمایه گذاری کنید (یک مدل 16 تایی نیز موجود است) . سر پهن آن عملکرد سریع و برد عملیاتی شافت طولانی را تضمین می کند. جیب سنگین وزن 10 تنی با شافت چوبی به طول 120 سانتی متر ، پیشنهاد ما برای مرزها ، تختخوابها و مسیرهای کوچکتر است. همچنین در اینجا کیک های برگ با کیفیت بالا را خواهید یافت. بیشتر به دنبال سر چنگک برگ 43 سانتی متری ERGO از CELLFAST نباشید ، بلکه کافی است آن را در فروشگاه ما سفارش دهید. اگر ابزارهای عمومی را ترجیح می دهید ، کیسه فلزی ERGO 37 سانتی متری جهانی را از CELLFAST خریداری کنید ، هم برای مرتب کردن چمنزارها و هموار کردن خاک در مرزها. ابزارهای دستی کوچکتر را فراموش نکنید که به شما امکان می دهد نظم را روی تخت های گل و جعبه های بالکن حفظ کنید. چنگک کوچک 8 تنی روی دسته 60 سانتی متر ابزاری سبک است که برای کار در مرزها که بصورت متراکم با گیاهان چند ساله کاشته شده است ، ایده آل است ، در حالی که اثبات کار اجسام / ماله 2-in1 ثابت می کند که برای کاشت گیاهان جدید و از بین بردن علفهای هرز به طور کامل ضروری است. رسیدن به ریشه ما ابزارهای باغبانی بسیار عالی و کاربردی تری در دسترس داریم - فقط به تصاویر نگاهی بیندازید!

ما کیسه هایی را در اندازه های مختلف ، با یا بدون دستگیره - با قیمت های رقابتی و با تحویل مناسب به درب شما ارائه می دهیم. دریغ نکنید ، از بسته جامع ما بهره مند شوید و از خرید آنلاین راحت و بدون انتظار در صف ، حمل بارهای سنگین و اضافه پرداخت لذت ببرید. ما همه چیزهایی را که باغ شما نیاز دارد ، داریم. ما را بررسی کنید!