• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

ریسمان های کنف

ریسمان های کنف به عنوان بند ناف فیبرهای طبیعی با دوام محسوب می شوند. اگر به مواد بسیار مقاوم ، ضد برشی و ضد اشک نیاز دارید ، اما مایل به جلوگیری از محصولات مصنوعی هستید ، قطعاً ریسمان کنف بهترین سرمایه گذاری خواهد بود. شما می توانید با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه باغ ما به دست آورید!

نخ نخ ریسی اصلی - کنف که با تار پوشانده شده است - قرنها لوازم اصلی لوازم صنعتگران بوده است. فیبر بسیار بادوام ، در هر زمان که نیاز به ایمن نگه داشتن اشیاء باشد ، کمک های ارزنده ای را در خانه و باغ ارائه می دهد. گره های کنف موجود در فروشگاه ما برای گره خوردن گیاهان ، چه با ساقه های ملایم و سبز مناسب هستند. در میان دیگران ، ما 200 متر ریسمان کنف را روی رول ، بدون سفت ، ضخیم و قوی پیشنهاد می کنیم. شما ممکن است یک تخته پشتیبان برای گیاهان خزنده با آن بسازید - چنین ساختمانی نه تنها به لطف ظاهر طبیعی محصول ما ، محکم بلکه زیبایی شناسی نیز خواهد بود. نخی که در مغازه ما ارائه می دهیم ممکن است برای گره خوردن گوجه فرنگی ، فلفل یا خیار زیر پوشش نیز استفاده شود. بند ناف و طناب کشی دوام دارند و ممکن است در مونتاژ و رفع موارد مختلف مانند تونل های فویل نیز مورد استفاده قرار گیرند. اگر سبک زندگی با کیفیت و سازگار با محیط زیست را حفر می کنید ، محصولاتی را از این بخش انتخاب کنید. به دنبال محصولات قوی ، عملی ، زیست تخریب پذیر و سازگار با محیط زیست باشید.

شما نخاع ها و تارهای بدون کنف را با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه باغ ما خریداری خواهید کرد. شرایط تحویل رایگان را بررسی کنید و حتی بیشتر پس انداز کنید. ما شما را به فروشگاه ما دعوت می کنیم!