• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

ریشه پودرها و موم های پیوند

اگر سرگرمی باغبانی خود را جدی می گیرید ، پودرهای ریشه زایی و موم های پیوندی قطعاً باید در لیست خرید شما قرار بگیرند. این محصولات مراقبت از گیاهان حرفه ای ، نتایج عالی هرس درختان را تضمین می کنند و به شما امکان می دهند قلمه ها را با موفقیت تولید کنید. همه درختان میوه و درختچه ها و همچنین گونه های زینتی متعدد به هرس منظم نیاز دارند. زخمهای بزرگی که در اثر از بین بردن شاخه های ضخیم تر ایجاد می شوند ، باید با موم پیوند پوشانده شوند که باعث سرعت بخشیدن به تولید مجدد بافت و محافظت از گیاه ضعیف در برابر باکتری ها و قارچ های بیماری زا می شود.

برای همین منظور ما واکس پیوند Sumin با صرفه و کارآمد را برای زخم های درخت و بوته با باند و موم پیوند قابل اطمینان و محکم Eko-Derma را توصیه می کنیم ، مخصوصاً برای پیوند درخت. محصولات نوآورانه اسپری مانند اسپری Fito-Plaster که می توان بدون برس استفاده کرد ، باغبانی را حتی بیشتر سرگرم می کند. اگر برای به دست آوردن شاخه های قلمه ، درختان و درختچه ها را هرس می کنید ، یکی از محرک های ریشه زنی عالی ما را سفارش دهید. "Korzonek Z" (Root Z) برای تحریک رشد ریشه گیاهان سبز ، "Korzonek PZ" (Root PZ) برای گیاهان نیمه بوته ای و "Korzonek D" (Root D) برای گیاهان با ساقه ها و تنه های برجسته در نظر گرفته شده است. این سه گانه محصول شگفت انگیز از مارک معروف Target تهیه شده است. محرک های ریشه ای عالی به شما امکان می دهد قلمه های شما با شکوه رشد کرده و به طور کامل در مکان های جدید ایجاد شود. همچنین باید درباره کودهای ریشه دار Agrecol بیشتر بدانید. از طرف دیگر ، اگر به شما در پیوند گیاهان حساس گلدان احتیاج داشته باشید ، ما یک داروی اسپری "Zdrowy Korzeń" (ریشه سالم) برای پیوند گیاهان از Zielony Dom در اختیار شما قرار می دهیم.

ما لطفاً شما را تشویق می کنیم که از زیرشاخه های ریشه زایی و پیوند موم ها دیدن کنید. محصولی را که توسط مارک های مشهور به صورت آنلاین امضا شده سفارش دهید ، از تجربه خرید راحت لذت ببرید و مشتری دائمی ما شوید. ارزشش را دارد!