• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

سبدهای حلق آویز

به دنبال ایده ، چگونه می توانید بالکن خود را تزئین کنید؟ نگاهی به سبد های آویزان ما بیندازید. ظروف گیاهی که به قلاب آویزان شده اند یا روی دیوارها سوار شده اند ، به یک مکمل جذاب برای هر چیدمان تبدیل می شوند. رشد گل در سبدهای حلق آویز موثرترین روش را برای استفاده عاقلانه از فضای موجود در بالکن و تراس ، بدون خطر بار اضافی آن با زیور آلات ارائه می دهد. هیچ چیز با لذت گرفتن یک استراحت خوب و شایسته در زیر آبشارهای شکوفه های معطر مطابقت ندارد!

سبد گلهای سیم آویز به اندازه 25 ، 30 ، 35 و 40 سانتی متر در فروشگاه باغ ما موجود است. در آنجا همچنین تشک های فیبر نارگیل مطابق با هم پیدا می شوند - لوازم جانبی جذاب و سازگار با محیط زیست که زیبایی و زیبایی ظاهری به آن می بخشد. همچنین باید انتخابی از چوب لباسی برای حلق آویز سبد های خود را مرور کنید. ساده و زینتی ، موجود در رنگ های مختلف ، با این حال همه به همان اندازه بادوام و قوی است. اگر یک گلدان روباز شما را قانع نکند ، فکر می کنیم گلدان های آویز دو سطح "روما" ممکن است برای شما جذاب باشد. الگوهای جذاب ، عتیقه جات واقعاً مدیترانه ای را به بالکن شما معرفی می کند. ما همچنین زنجیره ای لوازم یدکی برای گلدان ها و سبدهای حلق آویز ، هر دو گالوانیزه و پودر روکش شده ارائه می دهیم. کمبود فضای یک کاسه بزرگ که به صورت زنجیره ای معلق است؟ یک سبد گل دیواری را انتخاب کنید که به راحتی بر روی دیوار یا نرده نصب شود. همچنین می توانید برای گلدان های گرد Ibiza یک سبد فلزی سه گانه سفارش دهید که به شما امکان می دهد یک باغ حلق آویز از گلدان های معمولی و معمولی ایجاد کنید. این هنوز همه آنچه را که در اختیار شما قرار می دهد نیست! ما شما را تشویق می کنیم که مرتباً از طریق پیشنهاد ما جستجو کنید - امیدواریم که ایده های الهام بخش زیادی را در بازار باغ ما پیدا کنید!

شما سبد های آویز زیبا و کاربردی تولید شده از مواد بادوام - سیم ، فلز ، نور خورشید و پلاستیک مقاوم در برابر باران - را در پیشنهاد معمولی ما مشاهده خواهید کرد. ما در بالاترین کیفیت گلدان ها و کارخانجات خود ایستاده و تحویل سریع خانه را با قیمت های رقابتی انجام می دهیم. دیگر تردید نکنید - کلیک کنید ، ببینید ، سفارش دهید و یک بالکن از رویاهای خود ترتیب دهید!

Wieszak do koszy wiszących - zielony - 30 cm -10%
$8.89 $9.87
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$21.65 $24.05
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$23.44 $26.05
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$24.69 $27.43
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$26.86 $29.85
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$28.23 $31.37
تبلیغات به پایان می رسد