• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

شفت و دسته

شفت و دسته برای ابزارهای مختلف باغبانی ممکن است کار را به میزان قابل توجهی تسهیل کند ، مشروط بر اینکه از مواد باکیفیت ساخته شده و به درستی پروفایل شوند. پیشنهادی را که برای شما آماده کرده ایم بررسی کنید - فروشگاه باغ ما شفت های آلومینیومی سبک و چوبی و محکم برای دسته های ، بیل ، بیلچه و جیب برقی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

قبل از انتخاب دسته یا شافت برای آن ، قطر سر کار ابزار خود را بررسی کنید. ما در میان بسیاری از محصولات دیگر از این نوع ، یک شافت چوبی مستقیم به طول 140 سانتی متر برای ابزارهای 23 میلی متر ، شافت چوبی مستقیم 100 سانتی متر برای ابزارهای 38 میلی متری و همچنین مدل های مختلفی برای ابزارهای 28 میلیمتری ارائه می دهیم. طول 100 تا 150 سانتی متر. با تشکر از انتخاب گسترده ای که در اینجا ارائه شده است ، شما قادر خواهید بود به سرعت شافتی را پیدا کنید که متناسب با قد شما باشد ، عملکرد راحت را تضمین می کند و حتی بعد از ساعت های طولانی کار ، از کمردرد نیز محافظت می کند. اگر به دنبال شافت برای بیل یا بیل هستید ، شافت ابزار چوبی به طول 110 سانتی متر را با دسته DY ، یا شافت چوبی شاول 100 سانتی متر به طول و دسته ای T شکل امتحان کنید. دستگیره ها و شفت های جدید Fiskars با طراحی خلاقانه ، از جمله آنهایی که دارای سیستم QuikFit هستند و به شما امکان می دهد سرهای مختلف را به راحتی وصل کنید ، همچنین از محبوبیت زیادی در بین مشتریان ما برخوردار است. دسته QuikFit کوتاه 0.3 متر طول ، دسته QuikFit با طول متوسط 0.85 متر و شفت QuikFit با طول 1.56 متر ، همه در دسترس ما هستند. ممكن است از آنها با كلاهبرداری ، كلتفتر ، چنگال و سایر ابزارهایی كه متعلق به این دسته از محصولات هستند استفاده كنید. شفت و دسته قابل تعویض به شما امکان می دهد تا فضای ذخیره و هزینه را ذخیره کنید - این فصل آنها را امتحان کنید!

ما با مهربانی شما را به تور خرید با 100٪ ضمانت رضایت دعوت می کنیم. سفارش شفت های محکم و بادوام و دستگیره ساخته شده از مواد باکیفیت با تحویل خانگی. خرید هوشمند: سریع ، راحت و بدون پرداخت هزینه اضافی. این حس می کند و سود می آورد!