• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

صابون پتاسیم

صابون پتاسیم محصولی عالی و چند منظوره است که از روش های مختلفی در باغداری قابل استفاده است. این دستگاه به شما در تمیز کردن ابزارهای باغبانی - قیچی و قیچی باغ ، چاقو پیوندی ، جیب برقی ، بیل و سایر ابزارها و همچنین گلدان ها ، سینی های بذر و کاناله ها - به راحتی و به سرعت کمک می کند. این ماده تمیز کننده ممکن است برای محافظت از گیاهان نیز استفاده شود. به اطلاعات بیشتر علاقه مندید؟ ما شما را برای مطالعه بیشتر و مرور در انتخاب محصول ما دعوت می کنیم!

صابون پتاسیم را در بسته های بزرگ و آسان برای استفاده از تولید کنندگان مشهور در فروشگاه ما خریداری می کنید. توصیه می کنیم از بین سایر محصولات ، صابون پتاسیم Agrecol را در بطری های 500 میلی لیتری میل کنید. به لطف فرم مایع آن کار ساده ای است. آن را در آب گرم حل کنید تا یک ماده تمیز کننده 100٪ طبیعی و فوق العاده کارآمد بدست آید. محلول صابون پتاسیم همچنین ممکن است برای از بین بردن برگهای گیاه استفاده شود - این یک روش سازگار با محیط زیست برای مبارزه با آفاتی مانند شته ها ، وعده های غذایی و لکانیوم میوه است. محصول ارائه شده در اینجا باعث افزایش کشش نیز می شود ، از این رو باعث افزایش بهره وری از گرد و غبار گیاهان طبیعی و شیمیایی با مواد محافظ می شود. صابون پتاسیم کارآمد را با قیمت مناسب و با تحویل سریع و مطمئن در منزل در فروشگاه ما خریداری خواهید کرد. به پیشنهادات دیگری که برای شما آماده کرده ایم نگاهی بیندازید. بگذارید محصولات جدید جالب بخش بهداشت بهداشت را از شما شگفت زده کنیم و بیاموزیم که چگونه می توانید از باغ خود مراقبت بهتری داشته باشید.

ما شما را برای یک سفر خرید لذت بخش و راحت به فروشگاه باغ ما دعوت می کنیم - کیفیت بالا برای قیمت مناسب برای همه شعار ماست!