• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

صندوقچه های باغ و جعبه

صندوقچه های صندلی و جعبه های باغی راه حل های ذخیره سازی عملی و زیبایی شناختی برای اشیاء مورد نیاز در هنگام استراحت در باغ و بالکن هستند. به نظر جالب میاد؟ از طریق پیشنهاد ما جستجو کنید شما هیچ جای این سینه های زیبا را پیدا نمی کنید!

اگر صاحب خوش شانس مبلمان چوب خیزران هستید ، توصیه می کنیم سینه 310 لیتری آنتراسیت خاکستری Boxe Rato برای باغ ، بالکن و تراس استفاده کنید ، که زیبایی این باغ شما را تکمیل خواهد کرد. ظرفیت بالای آن مدل فضای کافی برای ذخیره پتو ، بالش ، تشک و سایر لوازم جانبی را تضمین می کند. اگر به دنبال یک مدل کوچکتر هستید ، جعبه 290 لیتری Boxe Rato Plus را سفارش دهید که کمی کوچکتر اما در عین حال بسیار بادوام ، ضد خش و مقاوم در برابر آسیب باشد. حتی اگر ظروف ارائه شده در اینجا شباهت زیادی با چوب طبیعی داشته باشند ، اما نیازی به اقدامات مراقبت ویژه ای ندارند. اگر به هر فرصتی ، طراحی مینیمالیستی را برای تقلید از شکاف ترجیح می دهید ، سینه بوکس 290 لیتری قهوه ای یا آنتراسیت خاکستری Boxe Board را خریداری کنید. سطح صاف آن و بدون هیچ گونه تزئینی ، آن را به یک مکمل عالی برای هر نوع باغچه تبدیل می کند. کلیه جعبه های موجود در فروشگاه ما دارای وزن سبک ، قابل حمل و مجهز به درب های محکم بسته می باشد. با تشکر از سوراخهای تهویه موجود در دیوارها هوا مطبوع هستند ، اما از محتویات موجود در برابر باران به طور موثر محافظت می کنند. موادی که محصولات ما از آنها ساخته شده ، در برابر نور خورشید ، یخبندان مقاوم بوده و در اثر تغییر شرایط آب و هوا تغییر شکل نمی دهند و محو نمی شوند. فراموش نکنید که یک سینه باغ سالها سرمایه گذاری می کند!

خرید آنلاین با بهترین تضمین تجربه مشتری. ما لوازم و لوازم جانبی منزل و باغ و لوازم جانبی آن را از مارک های مشهور ارائه می دهیم. سبد ، ظروف و سینه باغ را با قیمت مناسب سفارش دهید و به لطف گزینه تحویل رایگان ، حتی بیشتر صرفه جویی کنید. آن شانس را از دست ندهید!

باغچه ، بالکن یا قفسه سینه تراس - "Boxe Rato Plus" - 290 لیتر - چوب چوبی - -10%
$76.40 $84.89
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$105.98 $117.75
تبلیغات به پایان می رسد
باغ ، بالکن یا قفسه سینه تراس - "Boxe Rato" - 310 لیتر - خاکستری آنتراسیت - -10%
$105.98 $117.75
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$105.98 $117.75
تبلیغات به پایان می رسد
$105.98 $117.75
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$105.98 $117.75
تبلیغات به پایان می رسد