• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

ظروف باغی و سبدی

ما به ترتیب سفارش ، انتخاب گسترده ای از ظروف و سبدهای مختلف باغی را به شما سفارش می دهیم. در این بخش بهترین راه حل ها بدون اضافه هزینه ارائه شده است. از طریق پیشنهاد ما جستجو کنید و مطمئناً محصولات بی نظیری را پیدا خواهید کرد.

ظروف و سبدهای باغ متعلق به آن لوازم جانبی است که به شما در حفظ نظم و ساماندهی مناسب در باغ کمک می کند. بستر در تمام طول سال تولید می شود و در نتیجه بسیاری از کارهای باغبانی اتفاق می افتد. شاخه های هرس شده ، برگ های افتاده باید درون ظرف مناسب قرار گیرند. بعضی اوقات آنها توسط شرکتهای مدیریت پسماند جمع آوری می شوند ، اما ممکن است شما نیز از آنها برای کمپوست استفاده کنید. این مناسب ترین سازگار با محیط زیست است ، اما باید مطمئن باشید آنچه در ظرف کمپوست قرار داده شده است. ظروف قابل جمع شدن با چشمه ممکن است به ما در رسیدن به آن هدف کمک کند. آنها به شما امکان می دهند مواد زائد را مرتب کرده و آن را به ترتیب دلخواه به کمپوست اضافه کنید. در صورت وجود فضای ذخیره محدود ، امکان تاشو کردن ظرف محفظه بسیار مفید است. کیسه های محکم و پر ظرفیت در هنگام چمن زنی چمن ها کمک بزرگی می کنند. دستگیره گسترده و راحت برای حمل و نقل آسان از اصلی ترین ویژگی های کاربردی این محصول است. فروشگاه باغ ما دارای تعداد زیادی ظروف مفید در انبار ، از ظروف کوچک تا XXL است. تمام ظروف ما از مواد بادوام ساخته شده است و سالها در خدمت شما خواهد بود. کار راحت و راحت در باغ فقط با یک کلیک فاصله دارد. مفید ، سبک ، قابل جمع شدن یا نبودن - راه حل های ذخیره سازی ما چمن زنی ، علفهای هرز ، مرتب سازی زباله و چمن زنی را تسهیل می کند. سرانجام زباله جای خودش را خواهد گرفت!

دریغ نکنید ، پیشنهاد ما را بررسی کنید. ما قیمت های پایین ، رقابتی و کیفیت بالای کالاهای ارائه شده را تضمین می کنیم. وقت خود را تلف نکنید ، به صورت آنلاین سفارش دهید و راحت ترین گزینه پرداخت و تحویل را انتخاب کنید. ما شما را به فروشگاه ما دعوت می کنیم!