• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

فویل باغ

فویل باغ محصولی چند منظوره است که برای مراقبت و محافظت از گیاهان استفاده می شود. ممکن است به عنوان عایق عمل کند ، برای سرعت بخشیدن به جوانه زنی ، محافظت از نهال ها از باران یا علفهای هرز و جلوگیری از رسیدن آفات به گیاهان. نسبتاً ارزان است و استفاده از آن آسان است. اگر قصد خرید برخی از این محصول را دارید ، در مورد ارائه فویل Garden ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر سبزیجات یا گیاهان گلدار سالانه را پرورش می دهید و از یخ زدگی های اواخر می ترسید ، فویل شفاف سوراخ دار ، که در بسته های 1.5 10 10 متر موجود است ، بهترین محافظت را برای مرزهای شما ارائه می دهد. گیاهان مقدار لازم از نور خورشید و آب را از آبیاری دریافت می کنند ، اما در عین حال کمتر در معرض خشکسالی ، افت دما و آسیب مکانیکی قرار می گیرند. نهال های محافظت شده توسط فویل نیز برای پرندگان غیرقابل دسترسی خواهند بود. همچنین فویل توت فرنگی سوراخ دار 1.4 10 10 متر ، یک راه حل مقرون به صرفه و اثبات شده برای محافظت از لکه های توت از علفهای هرز ، موجود در فروشگاه ما است. همچنین فویل ساختمانی ضخیم و بادوام 4 25 25 متر داریم که در کلیه اماکن ساخت و ساز و نوسازی به کار خواهد آمد. مطمئن شوید که می توانید بست های جامد بخرید - گیره های چفت و بست ، فویل ، برزنت و تشک به شما در این زمینه کمک می کند. محصولات ما دوام عالی دارند که امکان استفاده از آنها را چندین بار نشان می دهد. دریغ نکنید ، روی کیفیت برتر سرمایه گذاری کنید!

ما شما را ترغیب می کنیم در فروشگاه آنلاین باغ خود سفارش دهید. ما در مقابل قیمت های رقابتی ، تحویل مناسب و قابل اعتماد و خدمات به مشتریان در سطح جهانی هستیم. با کمی کمک از طرف ما از باغ خود مراقبت کنید و نتایج فراتر از انتظارات شما باشد. ما شما را به یک تور خرید دعوت می کنیم!