• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

قلاده ، بیل و ماله

کلاه و بیل در تمام طول سال در باغ مفید است. اگر تعجب می کنید ، چگونه کسی را انتخاب کنید که به بهترین وجه در خدمت اهداف خود باشد ، در اینجا پاسخ ها آورده شده است!

بازار بذرهای باغ انتخاب و انتخاب گسترده و متنوعی از قلادهها و بیلها را برای هر مناسبت ارائه می دهد. اگر به وسایل جدیدی برای چیدمان خاک در مرزها و حفر سوراخ برای کاشت درختان احتیاج دارید ، تیغه باغچه کمرنگ 190 میلی متری را با دسته چوبی 90 سانتی متر سفارش دهید. قسمت کاری ابزار پیشنهادی به صورت ویژه برای حرکت در داخل خاک سخت طراحی شده است ، و از آنجا که از فولادی با روکش پودری ساخته شده است ، در برابر خوردگی و تغییر شکل مقاوم است. این ابزار عمومی با قیمت مناسب در اینجا موجود است. اگر به دنبال یک تخته محکم با دسته فولادی هستید ، توصیه می کنید که پشم Sharpened Solid را از برند ضروری Fiskars یا تیغ Straight ERGO از مارک مشهور CELLFAST استفاده کنید. این زیر مجموعه همچنین شامل زغال سنگ دوام ، شن و ماسه ، بسترهای زباله است که می تواند به شما در بیل زدن بارهای سنگین دیگر نیز کمک کند. بیل زغال سنگ را با دسته فلزی DIY یا بیل ماسه ای با دسته 100 سانتی متر T سفارش دهید. این ابزارهای باکیفیت با سرهای پهن کار سریع و کارآمد را تضمین می کنند. اگر به دنبال ماله های کوچکتر برای کاشت و کاشت گیاهان جدید هستید ، نگاهی به خط PASTEL CELLFAST ما بیندازید. ماله باریک PASTEL با یک دسته مفید راحتی کار را بالا می برد. همین امر در مورد ماله دست لوسی و ماله مایل QuikFit از Fiskars نیز صدق می کند.

همانطور که می بینید ، پیشنهاد ما بسیار گسترده و متنوع است. ما می توانیم تار ، بیل و ماله های مورد نیاز برای انجام انواع کارهای باغبانی را برای شما فراهم کنیم. فقط آنچه را که ما برای شما داریم ذخیره کنید. تصاویر محصول نمای واقعی محصولات را منعکس می کنند ، در حالی که توضیحات اطلاعات دقیقی درباره مدل های خاص ارائه می دهند. از شما دعوت می شود از طریق آنها مرور کنید و ما یک سفر خرید دلپذیر را برای شما آرزو می کنیم!