• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

لامپ و مشعل

کجا می توانید لامپ و مشعل را با قیمت های رقابتی بخرید؟ فروشگاه آنلاین ما مکان مناسبی است! ما طیف گسترده ای از مدل های کاربردی و چشم نواز را ارائه می دهیم. مهم نیست که اگر به دنبال مشعل بامبو یا zapper bamboo هستید ، در اینجا آن را با بهترین قیمت ممکن دریافت خواهید کرد. پیشنهاد ما را بررسی کنید

هیچ چیز در هنگام جشن در فضای باز آزاردهنده تر از شرکت حشرات گزش و خون ریزی نیست. قبل از فصل باربیکیو ، فانوس دفع پشه BROS یا zapper BROS را سفارش دهید. نور دلپذیر باعث می شود که شب صرف شده در تراس لذت بخش تر شود و در عین حال شما را از حملات پشه ها و بلک ها محافظت کند. آیا می خواهید در جزیره گرمسیری در باغ خود احساس راحتی کنید؟ مشعل ایستاده بامبو به شما کمک می کند تا به آن هدف برسید. مقداری را در مکان آرامش مورد علاقه خود قرار دهید و از شعله های آتش درخشان لذت ببرید! همچنین لوازم جانبی لازم را در اینجا خریداری خواهید کرد ، مانند حصیر و لامپ ضد پشه Flamit و روغن مشعل که بطور موثر حشرات را دفع می کند.

خوب به نظر می رسد؟ دریغ نکنید ، سفارش خود را ارسال کنید و لامپ ها ، فانوس ها و مشعل های ما را تست کنید. برای عصرهایی که در باغ صرف شده است - بدون ایجاد وزوز پشه - یک محیط خاص ایجاد کنید. با تشکر از قیمت های رقابتی ما پس انداز قابل توجهی ایجاد کنید ، از گزینه تحویل رایگان استفاده کنید و از تابستان لذت ببرید!

فتیله مشعل - 4 عدد - -10%
$3.07 $3.41
تبلیغات به پایان می رسد
روغن شعله برای لامپ های نفتی و مشعل - آنتی کمار - 0.5 لیتر - -10%
$4.58 $5.09
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$4.83 $5.36
تبلیغات به پایان می رسد
سوخت ژل chafing برای ظروف درست کردن و مینی سیگاری ها - 1l - -10%
$7.66 $8.51
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$7.72 $8.58
تبلیغات به پایان می رسد
قاتل حشرات قاتل / قاتل برقی - Bros - -10%
$23.69 $26.33
تبلیغات به پایان می رسد