• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

لوازم جانبی چمن

ما با استقبال شما از زیر مجموعه لوازم جانبی چمن استقبال می کنیم! در اینجا شما می توانید محصولات بسیار مفیدی ، خلاقانه و عملی را که مراقبت از چمن شما را تسهیل می کند ، پیدا کنید!

لوازم جانبی چمن شامل طیف گسترده ای از محصولات است. ما به منظور آسان تر یافتن دامنه کالایی که به آن علاقه مند هستید ، این بخش را به زیر مجموعه های اضافی تقسیم کرده ایم. پیش نیازهای مختلفی برای چمن زنی زیبا وجود دارد. اگر فقط برنامه ریزی برای راه اندازی فرش سبز را در باغ خود شروع کرده اید ، به دسته بندی بذور گراس و کودهای چمن نگاهی بیندازید. در صورتی که از قبل صاحب یک چمن مغرور باشید ، می خواهید وضعیت و ظاهر آن را بهبود بخشید. قایق های چمن ، قیچی چمن و انواع لبه های چمن در این زمینه به شما کمک می کنند. اگر با خال ، سگ و سایر آفات مشکل دارید ، به بخش حفاظت از آلودگی چمن مراجعه کنید. در صورتی که یک چمن زبر به دنبال مشکل شما باشد ، در بخش Aerator و روسری یا کودها به دنبال راه حل باشید.

بخش لوازم جانبی چمن همچنین غلطک های چمن ، غلتک غلتکی ، ناودانهای چمن کاری ، سنبله های لبه دار و چرخ دستی های شیلنگ باغ را ارائه می دهد. این محصولات بسیار کاربردی و کاربردی ممکن است موارد استفاده روزمره نباشند ، اما اگر می خواهید به راحتی و به طور کامل از چمن خود مراقبت کنید ، حتما باید خود را با آنها تجهیز کنید!

راحت بنشینید و محصولات خود را مرور کنید و موارد دلخواه را به سبد خرید اضافه کنید. ما به لطف انتخاب گسترده ای از محصولات عالی و با بالاترین کیفیت با قیمت های مناسب ، تجربه خرید رضایت بخش را تضمین می کنیم. کالاهای سفارش یافته به سرعت وارد خانه شما یا باغ شما می شوند.