• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

محافظت از آلودگی به چمن

چگونه می توانید به طور موثر چمن را از آلودگی محافظت کنید؟ از بین بردن علت مشکل ، جواب می دهد! ما دفع آفات بسیار کارآمد و مقرون به صرفه را ارائه می دهیم. محصولات مراقبت از چمن با بهترین کیفیت موجود ، که به شما در از بین بردن تمام آثار فعالیت آفات کمک می کند ، در فروشگاه باغ ما نیز موجود است. فقط یک نگاه دقیق تر کنید!

اگر چمن زیبای شما توسط بندهای مول خراب شده است ، دیگر صبر نکنید و دستور Mole-catcher را بگیرید - تله مول. این تله ارزان اما در عین حال مؤثر به حیوانات آسیب نمی رساند ، اما به شما امکان می دهد تا با خیال راحت آنها را به خارج از ملک خود منتقل کنید. اما چگونه می توانید آفات را از بازگشت برگردانید؟ خداحافظی را با یک مول - دفع کننده مول از Zielony Dom یا Reiss-Auss Gran از Target بخرید ، که بطور مؤثر مول ، سگ و گربه را دفع می کند. اگر می خواهید از استفاده از مواد شیمیایی اجتناب کنید ، مواد سرکوبگر الکترونیکی "Sonic" و سرکوب کننده جوندگان از BROS یا سونوگرافی خورشیدی خورشیدی ، موش ، گلف و دفع کننده ولول ثابت می کنند که یک راه حل عالی برای این مشکل است. این دستگاه های بادوام از امواج صوتی ساطع می کنند که بلافاصله و به طور مؤثر مانع از ماندن آفات در مجاورت خود می شوند. دستگاه های محکم و ضد عیب ما سال ها به شما قابل اعتماد خواهند بود. و در مورد وضعیت ، که در آن مول نیست ، بلکه حیوان خانگی شما عزیز است که چمن را به خطر می اندازد ، چطور؟ شما قطعاً به محافظت از چمن از ادرار سگ احتیاج دارید. این محصول تأثیر ادرار حیوانات را خنثی کرده و از رشد چمن پشتیبانی می کند. تعمیر چمن جادویی را نیز برای خسارت سگ سفارش دهید. این مجموعه شما را قادر می سازد تا 33 نقطه توخالی را با چمن چگال بپوشانید!

همانطور که مشاهده می کنید می توان از چمن در برابر آلودگی با قیمت های مناسب محافظت کرد. در فروشگاه اینترنتی بوستان های ما خرید کنید ، از خدمات ارزان قیمت خانه استفاده کنید و مطمئن شوید که باغ شما برای همیشه عاری از آفات نیست. درباره پیشنهاد امروز بیشتر بیاموزید!

$4.58 $5.09
تبلیغات به پایان می رسد
ترس و وحشت سگ و گربه - دیگر چمن های آلوده نیست! - بروش - 450 میلی لیتر - -10%
$10.08 $11.20
تبلیغات به پایان می رسد
مجموعه گیر گیر - سنسور + اهرم - هدف - -10%
$11.05 $12.28
تبلیغات به پایان می رسد
ادرار - محافظت از چمن از ادرار سگ - بسته پر کردن مجدد - -10%
$12.50 $13.89
تبلیغات به پایان می رسد
ماده دافع متی مایع - علیه حیوانات دیگر کار می کند - 50 میلی لیتر کنسانتره کنید - -10%
$17.02 $18.91
تبلیغات به پایان می رسد
دافع الکترونیکی و سرکوب کننده جوندگان "Sonic" - برای مساحت 600 متر مربع - بروش - -10%
$18.45 $20.49
تبلیغات به پایان می رسد
$27.33 $30.37
تبلیغات به پایان می رسد