• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

مسیرها ، پیاده روها و معابر

مسیرها ، پیاده روها و معابر جاده نیاز به نظافت منظم دارند. اگر دوست دارید که آنها همیشه بی عیب و نقص به نظر برسند ، درباره محصولاتی که در این زیر مجموعه ارائه می دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنید. چه کارهایی می توانیم انجام دهیم که به نظر می رسد خاک بین تخته سنگ و سنگ فرش سنگ فرش و علفهای هرز جمع می شود؟ ابزارهای معتبر و تمیز کننده های ما مراقبت از مجاورت خانه شما را تسهیل می کنند.

سنگ فرش سنگی یا بتونی ریخته شده اخیراً تمیز و مرتب به نظر می رسند. با گذشت زمان ، جلبک ها ، گلسنگ ها ، خزه ها ، کبدها و سایر موارد سخت برای از بین بردن لکه ها ظاهر می شوند. خوشبختانه ، ما ماده جلبک و گلدان گل آروکس 500 میلی لیتری Arox را برای سنگ فرش ، سنگ فرش ها و دیوارها در دسترس داریم. این محصول در بطری دستی با سمپاش آماده استفاده می شود. آیا بهره‌وری بالایی دارید؟ کنسانتره Roundup Herbi Block 250 میلی لیتری یا 1000 میلی لیتری با عملکرد طولانی را برای مسیرها و مسیرهای جاده خریداری کنید. این مواد پاک کننده عالی هر لکه ای را از بین می برد. برای خلاص شدن از شر علفهای هرز ، خزه و خاک از نقاطی که دسترسی به آن سخت نیست ، قلم موی سنگ فرش کردن برای پیاده روها و مسیرهای موتوری یا قراضه قیروی QuikFit Fiskars را که اکنون با قیمت ویژه در دسترس است سفارش دهید.

ابزارهای باکیفیت و مواد فوری تمیز کننده با سرعت عمل در فروشگاه های ما با قیمت های رقابتی موجود است. ما انتخابی برای بهترین مارک ها - رهبران بازار نظافت - جمع آوری کرده ایم. محصولات Arox ، Sumin و Fiskars به شما کمک می کنند تا مسیرها ، پیاده روها و معابر خود را به صورت ایده آل تمیز کنید. این بسیار آسان است - خرید آنلاین و خودتان را ببینید!

جارو پیاده رو - برای تمیز کردن پیاده روها و معابر - -10%
$10.03 $11.14
تبلیغات به پایان می رسد
جمع آوری - حذف علفهای هرز برای پیاده روها ، مسیرها و معابر - 1000 میلی لیتر - -10%
$14.95 $16.61
تبلیغات به پایان می رسد
دستگاه تمیز کننده خزه ، خزه ، جلبک و کبد برای چمن و مسیرها - سومین - 200 میلی لیتر - -10%
$15.95 $17.72
تبلیغات به پایان می رسد
قراضه گروت سنگ فرش - QuikFit - FISKARS - -10%
$24.99 $27.77
تبلیغات به پایان می رسد
برس مخصوص سنگ فرش ها و جاده های بتونی - QuikFit - FISKARS - -10%
$28.66 $31.84
تبلیغات به پایان می رسد