• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

مواد تمیز کننده

نمایندگی های تمیز کننده موجود در پیشنهاد فروشگاه آنلاین ما متعلق به محصولات با کیفیت بالا و باکیفیت می باشد. ژل های ضد باکتریایی و مومیایی کنندگی قوی را که برای از بین بردن لکه های سخت و مداوم در نظر گرفته شده است ، پیدا خواهید کرد. ما همچنین دارای سطوح بسیار عالی ، مواد پاک کننده بو و مواد تمیز کننده سطحی که به ویژه مستعد رنگ آمیزی هستند ، ارائه می دهیم. ببینید چه چیزی را با شما در فروشگاه داریم!

شما قطعاً باید 50 میلی لیتر ژل ضد باکتری آروکس بخرید. این محصول دارای خاصیت ضد عفونی کننده ای است و برای پوست شما ملایم است. این بهترین راه حل پیشگیری را در تمام تلاش های شما ارائه می دهد که ممکن است باعث صدمات و بریدگی های کوچکتر شود. همچنین مواد تمیز کننده ای حرفه ای مانند Bros - Morus - ماده پاک کننده کربن سیاه برای شومینه و اجاق گازهای 50 گرم یا Grobex - تمیز کردن و نگهداری مومیایی سنگ قبرها ، ایده آل برای تمیز کردن سنگ مرمر ، تراززو و سایر مواد وجود دارد. آیا به یک ماده ضد عفونی کننده کیسه های گرد و غبار و زباله های موثر نیاز دارید؟ ظرف زباله - Bros - ماده تمیز کننده را در بطری با یک اتمی کننده سفارش دهید. بازار بذرهای باغ همچنین مواد تمیز کننده گیاهان نظیر برگ محبوب 600 میلی لیتر Substral را فراهم می کند که مانع از بین رفتن گرد و غبار می شود. فراموش نکنید که از طریق محصولات دیگر ما نیز مرور کنید!

ما به شما در حفظ نظم و مرتب کردن درهم و برهمی در خانه کمک خواهیم کرد. شما از بهترین تولیدکنندگان (از جمله دیگران Bros، Substral، Zielony Dom) با قیمت های مقرون به صرفه در فروشگاه اینترنتی ما خریداری می کنید. مبارزه با خاک ، لکه ها و بوها به یک کار ساده تبدیل می شود - روی محصولات تخصصی سرمایه گذاری کنید و بدون پرداخت هزینه اضافی از پاکیزگی لذت ببرید!