• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

میست های غذایی گیاهان را بکارید

غبارهای غذایی گیاهان به کودهای قابل استفاده در گیاهان گلدان تعلق دارند که برای جبران سریع کمبود عناصر غذایی در نظر گرفته شده اند. مراقبت مناسب از گیاهان خانگی و بالکن کار آسانی نیست ، زیرا ممکن است در نگاه اول به نظر برسد. گونه های کم تقاضا نیز ممکن است در برابر شرایط نامساعد و شرایط نامساعد مانند آبیاری بیش از حد یا خشکسالی ، شستن مواد معدنی از خاک ، دمای اشتباه یا روشنایی واکنش نامناسب نشان دهند. بیماری ها و آفات شکل دیگری از تهدیدها را برای گیاهان ایجاد می کنند و همچنین ممکن است وضعیت آنها را بدتر کنند.

بنابراین ، اگر می خواهید ارکیده ها ، سرخس ها و سایر گل های گلدان خود را با شرایط مطلوب رشد و نمو تهیه کنید ، دوده های کوددهنده بلافاصله عمل ، کارآمد و موثر را انتخاب کنید. آنها در شرایط دشوار کاملاً ضروری هستند. فرمول ابتکاری این محصولات به شما امکان می دهد گیاهان را از طریق شاخ و برگ گیاهان سریع و کارآمد تغذیه کنید. مواد مغذی حاوی این محصولات به شکلی قابل جذب بوده و بلافاصله پس از استفاده جذب می شوند. نتایج حاصل از لقاح محلول پاشی را می توان پس از چند مورد استفاده در حال حاضر مشاهده کرد. مه آلوده های کود دهنده با قیمت های فوق العاده رقابتی در فروشگاه آنلاین باغ ما موجود است.

مه غوطه وری گیاهان خانگی و بالکن را سفارش دهید و محصولی تهیه کنید که بتواند در مراقبت از گیاهان گلدان محبوب مورد استفاده قرار گیرد! ما همچنین مه غوطه وری مناسب برای باروری سرخس را پیشنهاد می کنیم که به شما در حمایت از این گیاهان حساس و حساس کمک می کند ، همچنین انتخاب گسترده ای از غبارهای ارکیده - یکی از پرفروش ترین ها را در نظر بگیرید - غبار ارکیده "Srebrna Ochrona" (محافظت نقره ای) که مغذی است. و این گلهای زیبا را آب می دهد ، آنها را ضد عفونی می کند و از کپک و بیماری محافظت می کند!

با نگاهی دقیق به محصولات ما ، توضیحات را بخوانید و سفارشی را سفارش دهید که سریعاً درب منزل تحویل داده شود. لطفاً با ضمانت رضایت شما را به تور خرید دعوت کنیم.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد