• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

میکوریزا

میکوریزا یک پدیده منحصر به فرد است - همزیستی گیاهان و میکروارگانیسم هایی که در سیستم ریشه آنها در خاک زندگی می کنند. این زندگی مشترک سود هر دو طرف را به همراه دارد ، اما ما بر روی اثرات مفید قارچ های مفید بر قدرت گیاه ، بهره وری و مقاومت در برابر باکتری ها و ویروس های بیماریزا تمرکز می کنیم. گل سرخ و گلرنگ ، مخروطیان و گیاهان همیشه سبز ، گل ارکیده و حتی چمن هایی که با مایکوریزا تکمیل می شوند ، تحمل قابل توجهی بالاتری نسبت به شرایط و بیماری های پرتنش رشد دارند. آنها آب و مواد معدنی بیشتری از خاک جذب می کنند ، با ظاهر سالم بیشتر رشد می کنند و لذت می برند. این محصولات را امتحان کنید و خودتان ببینید!

میکوریزا را به صورت واکسن هایی که به راحتی قابل استفاده هستند ، سفارش دهید. فقط لازم است یک بار آن را استفاده کنید ، زیرا بر خلاف کودهای استاندارد تجزیه نمی شود و از خاک پاک نمی شود ، اما به طور مداوم میکرو فلورا را تغذیه می کند. واکسن های میکوریزا که در زیر ارائه شده است - هم آنهایی که همه منظوره هستند و هم آنهایی که مخصوصاً به گونه های خاصی از گیاهان اختصاص داده شده اند - محصولات با کیفیت عالی هستند ، که کارایی آنها به طور مثبت آزمایش شده است. ما مایکوریزا را از تولید کنندگان مشهور: Biopon ، Zielony Dom و بسیاری دیگر ارائه می دهیم. میکوریزای همه منظوره را که اطمینان از 1000 برابر سطح جذب ریشه بیشتر است ، بررسی کنید. ممکن است از آن برای درختان میوه و درختچه ها ، گیاهان چند ساله و گیاهان زینتی استفاده کنید. واکسن Mycorrhiza ، Conifer Mycorrhiza ، Mycorrhiza برای گل سرخ و واکسن Mycorrhiza برای Rhododendrons ، Heathers ، Blueberry و Heaths تنها تعداد کمی از نمایندگان محصولات همیشه در حال رشد ما هستند.

ما ، بازار بذر باغ را بهتر بشناسید و روی سلامتی و زیبایی گیاهان خود سرمایه گذاری کنید. قیمت پایین ، تحویل ارزان خانه و فروش فصلی متعلق به ارکان پیشنهاد ما است. تعجب خواهید کرد که چقدر به شما اجازه می دهیم پس انداز کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد