• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

نخ های نخی

اگر به دنبال یک طناب طبیعی و چند منظوره هستید ، نخهای نخی و تارهای ما را در نظر بگیرید. محصولات سازگار با محیط زیست ، با دوام و قوی در خانه و باغ به بازار عرضه می شوند. ما از شما دعوت می کنیم تا درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید!

آیا به دنبال راهی برای پیوند دادن گیاهان بدون آسیب رساندن به ساقه های تند آنها هستید؟ بند پنبه 1.5 میلی متر - 100 متر از شرکت مشهور بروین به شما در این زمینه کمک می کند. این بند ناف 100٪ طبیعی و بدون هیچگونه افزودنی مصنوعی به گیاهان آسیب نمی رساند و از دوام بسیار خوبی برخوردار است. همچنین ممکن است از آن برای جمع آوری درختان جوان و درختچه استفاده کنید. نخ های نخی و تارهای موجود در فروشگاه ما همچنین در بسته بندی بسته ها ، کیسه های آب بندی یا آماده سازی زیور آلات مفید خواهد بود. آنها از ظاهر طبیعی خود لذت می برند ، از این رو یک اجزای اجباری در تنظیم گوشه های سبز در بالکن ها و تراس ها هستند. آنها به اندازه ریسمان های پلاستیکی و بندهای پلاستیکی کاربردی هستند ، اما ظاهر طبیعی و ارگانیک آنها با سایر لوازم جانبی و دکوراسیون های سازگار با محیط زیست سازگار خواهد بود.

نخهای نخی و تارهای بهترین تولید کنندگان لهستانی با قیمت های مقرون به صرفه در فروشگاه ما موجود است. این فرصت را از دست ندهید و ببینید با سفارش کالاهای باکیفیت و با تحویل رایگان منزل ، چقدر پس انداز خواهید کرد. ما یک سفر خرید دلپذیر برای شما آرزو می کنیم!