• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

نقشه ها

طرح دستی همچنان محبوب است ، اگرچه امروزه ابزارهای مکانیکی محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. در بسیاری از شرایط ضروری است. سرویس منظم سرویس سالها در خدمت صاحب خود خواهد بود.

ما در بخش Scythes محصولات با کیفیت برتر و با طول های مختلف را جمع آوری کرده ایم. قلاب دستی یک راه حل ساده ارائه می دهد که برای مرتب سازی و اجرای اقدامات مراقبت های لازم ایده آل است. این امر نه تنها در کشاورزی بلکه در میوه جات ، جنگل و باغ های خانگی نیز ضروری است. هیچ چیز نمی تواند عملکرد خاکستر را در خاکریزها ، سنگرها و مخازن آب مطابقت دهد.
طرح های دستی را می توان با موفقیت در همه جا مورد استفاده قرار داد ، جایی که ابزارهای دارای احتراق پر سر و صدا قابل استفاده نیستند و در جایی که امکان اتصال دستگاه های برقی به منبع تغذیه وجود ندارد. جنبه دوستدار محیط زیست یک طرح دستی را نمی توان دست کم گرفت. این گازها از گازهای اگزوز خارج نمی شوند ، بنابراین می توانند از حیوانات کوچک فرار کنند ، بنابراین برای همه افرادی که به طور خاص از طبیعت و اکوسیستم های محلی مراقبت می کنند ، کاملاً مناسب است. این قلمه ها چمنزارها را خرد نمی کنند ، از این رو مانع از پخش شدن علفهای هرز می شوند. چمن زنی با طرح سنتی نه زمینی است و نه خرد می شود ، از این رو مواد عالی برای علوفه حیوانات را فراهم می کند. یک بحث اقتصادی معتبر نیز وجود دارد. نخ های دستی نه تنها ارزان تر برای خرید هستند. سرویس و نگهداری آنها برخلاف گزینه های احتراق نیرو ، به هزینه های قابل توجهی نیاز ندارد.

در هنگام انتخاب یکی از طول و عرض قلم را در نظر بگیرید و آن را با ارتفاع خود تنظیم کنید. پره های کوچکتر به کاربران کم تجربه توصیه می شود. موادی که یک طرح از آن ساخته شده است نیز بسیار مهم است - به یاد داشته باشید که تیغه های فرفوژه بهترین انتخاب تا کنون هستند. آنها با ضخامتهای متراکم و حتی بوته هایی روبرو خواهند شد ، جایی که ابزارهای برقی و احتراق می بایست تسلیم می شدند. حفاظت از نخی بر اساس چکش کاری - عصرانه سطح - و تیز کردن با سنگ متری استوار است. به منظور نجات آن از خوردگی ، از نگهداری قلاب در اتاق های مرطوب خودداری کنید.

شما می توانید طرح های دستی با کیفیت و دوام عالی از تولید کنندگان مشهور در فروشگاه باغ ما پیدا کنید. این ترکیب از فاکتورها ماندگاری ابزارهای خریداری شده را تضمین می کند.

از پیشنهاد ما استفاده کنید و هرگز پشیمان نخواهید شد. طیف گسترده ای از محصولات از دسته های مختلف با قیمت های فوق العاده رقابتی در انتظار شما در اینجا هستند. سفارش دهید و بسته نیز در هیچ زمانی در درب شما نخواهد بود. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا از طریق پیشنهاد ما فهرست کنید!