• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

نهال چمن زینتی

هر باغبان می داند که نهال های چمن زینتی چقدر زیبایی و ظرافت را به کلیه ترتیب ها و ترکیب های گیاهی ممکن وارد می کنند. اگر برای باغات خود نسبت به چمن های معمولی و معمولی نقش بزرگتری را برنامه ریزی کرده اید ، به مکان مناسبی رسیده اید. فروشگاه باغ سفارش و بصورت آنلاین و پستی ما مجموعه ای عالی از زیباترین ، متنوع ترین گونه ها و انواع چمن های زینتی مخصوصاً برای شما آماده کرده است. آنها را بر روی لبه های مرزی ، لبه های استخر ، در کاسه ها ، جعبه ها ، نهالها و سبد های آویزان کاشته کنید - جلوه های بصری خیره کننده از انتظارات شما فراتر خواهد رفت!

توصیه می کنیم از میان سایر گیاهان عالی ، نهالهای چمن پامپای سفید و صورتی را نیز تهیه کنید. این غول را به باغ خود دعوت کنید و در جذاب ترین رنگ های پاستیل ، گل های فراوان ، عظیم ، کرکی و گوش گوش فراوان انتظار داشته باشید. چمنزار اسپرتو با رشد کمی ، در عین حال کرکی ، به همان اندازه قابل تحسین است. عاشقان برگهای رنگی غیرمعمول باید از رشد جلبک ژاپنی سخت ، آسان ، رشد جلبک ژاپنی متنوع (Oshima kan suge) و چمن نقره چینی کاملاً نامشخص و زیبا استفاده کنند. فیش آبی را برای ترکیب هایی با گیاهان برگ نقره ای انتخاب کنید یا اگر ترجیح می دهید رنگ های متضاد ، چمن کوگونی زرد رنگ زمرد.

به تصاویر گیاهان ما نگاهی بیندازید و از میان نهالهای گیاه زینتی را انتخاب کنید تا محلی را پیدا کنید که به طور کامل با باغچه شما مناسب باشد. در توضیحات آن کلیه جزئیات مربوط به ارتفاع ، عادت و سایر ویژگی های خاص گیاه را نشان می دهید. ما نهالهای چمن زینتی به خوبی توسعه یافته را در گلدان ها ارائه می دهیم. ما تجربه خرید عالی را با قیمت های رقابتی تضمین می کنیم!