زیر شاخه ها

نهال گل سرخ

نهال های گل رز در فروشگاه باغ ما موجود است. ما انواع مختلفی از ارقام را ارائه می دهیم که در میان آنها کوتوله ، پوشش زمین ، کوهنوردی و انواع پر گل وجود دارد. این گیاهان با افزودن یک نت زیبا و تعداد زیادی رنگ به باغ شما زینت می دهند ، بسیاری از گونه های جالب و مفید حشرات را به خود جلب می کنند. گل رز ملکه گل ها به حساب می آید. این نباید تعجب آور باشد - فقط باید به این گیاه فوق العاده زیبا و تزئینی نگاهی بیندازید که عادات مختلف ، ارتفاعات را به خود جلب می کند و شکوفه هایی با رنگ ها و اندازه های مختلف ایجاد می کند. ممکن است آن را در مرزها ، ظروف و یا به عنوان پرچین رشد دهید. لطفاً توجه داشته باشید که گل رز در یک سایت صادق است ، بنابراین باید با دقت بیشتری فکر کنید و مکان مناسب را برای انواع خاص انتخاب کنید.

اگر مایل به پوشاندن دیوارها ، یک بورگوئه یا تخته سنگی هستید ، بالا رفتن از گل رزها این ترفند را انجام می دهند. این ارقام گلاب به فضای زیادی در باغ احتیاج ندارند ، اما به تکیه گاههایی احتیاج دارند که بتوانند به آن صعود کرده و آبشارهای گل شگفت انگیزی ایجاد کنند. در این گروه انواع مختلفی وجود دارد که شکوفه های بزرگ و ریز ریز تولید می کند. ما گل رزهای استاندارد (ساقه) را به همه دارندگان بالکن و تراس توصیه می کنیم. این ارقام گلاب به درختان کوچک شباهت دارند و ممکن است جدا از باغ ، در گلدان ها رشد کنند. آنها همچنین برای تنظیم فضای عمومی ایده آل هستند. لطفا توجه داشته باشید که آنها ساده ترین راه برای رشد نیستند و نیاز به مراقبت و توجه مداوم دارند. گل رز ، کوتوله و روکش پوشش زمینی برای مرزها و تخت گل در باغ توصیه می شود.

دریغ نکنید ، نهال هایی از انواع گل رز مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یک باغ شگفت انگیز ، جذاب و زیبا ایجاد کنید که می تواند با دربار اشراف انگلیس مقایسه شود.