• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

نیمکت های قبرستان

فروشگاه باغ ما نیمکت های قبرستان و قبرستان را از یک تولید کننده لهستانی ارائه می دهد. آنها در اندازه ها و نسخه های مختلف موجود هستند. ما نیمکتهای مستقل و مستحکم قبرستان و مدلهای نصب شده در خاک را ارائه می دهیم. اینها شامل مدل های کاربردی با صندلی های تاشو و جعبه های لوازم جانبی است. کل مجموعه را در زیر خواهید یافت - ما با مهربانی شما را به مرور تصاویر تشویق می کنیم.

یک نیمکت قبرستان با کیفیت برتر راحتی بازدید از قبور شما عزیزان درگذشت را افزایش می دهد. برای اینکه چنین اثاثیه به مدت طولانی و قابل اعتماد به شما خدمات دهد ، باید از مواد با دوام ساخته شود. مدل های ما با این الزامات مطابقت دارند. ما نیمکت های ساخته شده از PVC غنی شده با گرانول UV را ارائه می دهیم. این مخلوط حرفه ای دوام بالای محصول و مقاومت آن در برابر تغییر آب و هوا از جمله باران ، برف ، یخ زدگی و سایر عوامل نامطلوب را تضمین می کند. نیمکت های موجود در فروشگاه ما روکش سیاه و پودری دارند و با دقت تمام شده اند. انتخاب گسترده ای از اندازه ها و مدل های محصول به شما امکان می دهد خریدی را انجام دهید که انتظارات شما را برآورده کند. اگر فضای کافی در کوچه وجود ندارد ، یک مدل با یک صندلی تاشو انتخاب کنید ، مانند قبرستان 50 سانتی متری ، نیمکت قبرستان - آجدار ، نصب در خاک - یک صندلی (در نسخه های 72 و 83 سانتی متری نیز موجود است). مدل دیگری که ممکن است برای شما جالب باشد ، نیمکت مستقل قبرستان با عرض 72 یا 82 سانتی متر با ریل های مستقیم است. همانطور که مشاهده می کنید ، شما می توانید از بین نیمکت های مختلف ایستاده در خاک و آزاد استفاده کنید. همچنین محصولات خود مونتاژ دستی مفید مانند قبرستان 15 دنده خود مونتاژ ، نیمکت قبرستان موجود است. این مدل خاص مجهز به یک صندلی تقویت شده با میله های زاویه ای و پایه های جوش داده شده پشتیبانی شده با تیرهای افقی است که به آن اجازه می دهد بارهای قابل توجهی را تحمل کند. بزرگترین نیمکتهای ما راحتی بیشتر را نیز تضمین می کنند. قبرستان ، نیمکت قبرستان با یک جعبه بزرگ و یک پایه پشتی - لطفا توجه داشته باشید که جعبه با یک کلید قفل شده است - نه تنها یک مکان راحت برای استراحت و انعکاس است ، بلکه یک گزینه ذخیره سازی عالی برای تمیز کردن مواد و لوازم جانبی نگهداری سنگ های قبر نیز است. .

از انتخاب عظیم ما بهره مند شوید و یک نیمکت قبرستان را با قیمت مناسب با تحویل رایگان خانه سفارش دهید. مدلی را پیدا کنید که ایده آل شما باشد و در کیفیت خوب و ماندگار سرمایه گذاری کنید. ما شما را به خرید و سفارش در فروشگاه آنلاین خود تشویق می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد