• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

هواسازها و كلتفتاران

هواسازها و كشت كننده ها ابزار باغبانی هستند كه برای تهیه خاك اكسیژن در نظر گرفته شده اند. آنها برای مراقبت صحیح از چمن هایی که نیاز به هوادهی منظم و برداشتن خارش دارند ، کاملاً ضروری هستند. آنها همچنین ممکن است در رشد گیاهان زینتی و زراعی مفید باشند. پیشنهاد ما را که متشکل از هواکش های ارزان قیمت و قابل اعتماد است ، بررسی کنید.

اگر به دنبال راه هایی برای جوانسازی چمن خود هستید ، هواکش عالی یک طرفه با دسته چوبی به طول 130 سانتی متر ممکن است پاسخگوی نیاز شما باشد. این ابزار ساده ، مفید و قابل اعتماد به شما امکان می دهد تا بعد از زمستان چمن را هوادهی کنید. محصولات بیشتری از این نوع را می توان در بخش چمن ها یافت! از طرف دیگر ، این دسته شامل طیف گسترده ای از کشت کننده های عملکردی است. این ابزارها با میخ های بلند و دقیق و دندانهای بلند (دندان) به شما کمک می کنند تا سطح پوسته پوسته شده خاک را بشکنید و آن را کاملاً شل کنید. کشت و شل شدن خاک بویژه در هنگام آماده سازی برای کاشت و کاشت فرهنگ های جدید مورد نیاز است. ما همچنین توصیه می کنیم برای انتقال اکسیژن بیشتر به ریشه ها ، از بین بردن علفهای هرز و بهبود کارآیی آبیاری و کوددهی از آنها در طول فصل استفاده کنید. اگر به دنبال یک پرورش دهنده سبک و بادوام در یک شافت بلند و محکم می باشید ، کولتیواتر Solid را از Fiskars یا 10 سانتی متری ERGO از CELLFAST سفارش دهید. این دو و بسیاری از مدل های دیگر با قیمت مناسب در فروشگاه آنلاین ما در دسترس هستند! كشت كننده دست Fiskars Ruby یا كشت كننده دستی ERGO PASTEL از CELLFAST برای مراقبت از باغهای سنگی ، مرزها و گلدانها توصیه می شود. این ابزار مفید به لطف اندازه حالت آنها عملکرد آسان و دقیق را در فضای محدود تضمین می کنند.

ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا از طریق پیشنهاد ما فهرست کنید - هواکش ها و کشتکارگران ابزار لازم برای هر باغبان هستند. انجام کارهای هوادهی و پر زحمت خاک و زمان گیر و دشوار به لطف ابزاری که می توانید در فروشگاه ما سفارش دهید آسان تر می شود. نگاهی بیندازید ، سفارش دهید و برای خودتان ببینید که ارزش این را دارد که راه حلهای جدید را امتحان کنید! شما همیشه در فروشگاه باغ ما استقبال می کنید!