• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

هواکش و روسری

بخش هواسازها و روسری شامل لوازم جانبی می باشد که به شما امکان می دهد تا از چمن خود مراقبت های لازم را انجام دهید ، زیرا یک فضای مرتب با فضای سبز و منظم فقط به کاشت ، آب دادن و کوددهی نیاز به تلاش بیشتری دارد. برای خودتان ببینید ، هوادهی و پوسته پوسته شدن چه مزایایی به چمن شما می بخشد. محصولات موجود در زیر وضعیت چمن کاری شما را به میزان قابل توجهی و به وضوح بهبود می بخشد.

هواکشها ابزارهایی هستند که در اشکال و اشکال مختلفی وجود دارند که برای تأمین اکسیژن بیشتر برای چمن ها تهیه شده اند. این به لطف یک عمل بسیار ساده اتفاق می افتد - سوراخ کردن و شل شدن خاک ، چه چیزی باعث می شود اکسیژن بیشتری در آن نفوذ کرده و به ریشه ها برسد. این اندازه گیری ساده وضعیت چمن را بهبود می بخشد ، آن را گسترش می دهد ، ریشه های قوی را تقویت می کند و خطر ابتلا به بیماری های قارچی را کاهش می دهد. انواع مختلفی از هواکش ها در بازار وجود دارد - از حفر چنگال ها با رنگ های بلند تا کفش های هوادهی مخصوص که به شما امکان می دهد مراقبت از چمن ها را با یک قدم زدن در باغ انجام دهید. در میان دیگران ، هواکش چمن زن مایع عالی از Target را در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. با تشکر از این محصول شما چمن را در حالی که ... آن را آب می کنید هوای گرم می کنید. هواکش مایع ارائه شده همچنین از خارش چمن جلوگیری می کند. معمولاً برای برداشتن سطح خراش سطح زمین ، چمن زنی مخصوص چمن زنی مورد نیاز است. این روش شامل بریدن چمنزار و برداشتن مکانیکی چمنهای جمع شده است. ابزارهای کاربردی ما به طور قابل توجهی این روند وقت گیر را تسهیل می کنند. آنها را امتحان کنید و خودتان ببینید!

ما از شما دعوت می کنیم به طور مرتب پیشنهاد ما را بررسی کنید. ما تمام تلاش های خود را انجام می دهیم تا از جدیدترین باغات اثبات شده و اثبات شده در باغبانی استفاده کنیم و به طور مرتب پیشنهادات خود را با محصولات با کیفیت برتر گسترش دهیم. شما در هوافروشی و باغچه های مخصوص هواکش و سرسره با قیمت های فوق العاده رقابتی با تحویل ارزان قیمت و سریع در خانه باغ آنلاین ما خریداری می کنید. ما شما را برای یک تور خرید با ضمانت رضایت از شما دعوت می کنیم!