• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

ورمی کمپوست

ورمی کمپوست در وهله اول در ارتباط با فرهنگ های گیاهی دوستدار محیط زیست ، به ذهن خطور می کند. و به حق! آیا شما دقیقاً می دانید چه نوع کود یا غذایی گیاهی در پشت این نام تجاری محبوب پنهان شده است؟ ورمی کمپوست کود مایع است که از مدفوع گیسوانهای قرمز و سایر کرمهای خاکی تولید می شود. این ماده آلی فوق العاده با ارزش ، هوموس خالص است که نه تنها حاوی مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است ، بلکه همچنین باکتریهای مفیدی است که از سیستم گوارشی ویگلر قرمز وارد می شوند. ورمی کمپوست به طور همزمان به گیاهان تغذیه می کند و کیفیت خاک را بهبود می بخشد و از تغییر واکنش ناگهانی ، اختلال در تعادل مواد مغذی و ناچیز شدن زمین جلوگیری می کند.

این کود 100٪ طبیعی و همه منظوره برای خانه ، بالکن و باغ برای همه گیاهان اعم از زینتی ، مفید یا خوراکی مناسب است. بر خلاف محصولات معدنی ، حاوی دوزهای زیادی از عناصر مغذی درشت نیست ، بنابراین نباید نگران احتمال زیاد کود یا سوزاندن گیاهان باشید. محصولی که در اینجا ارائه می شود ، موثر ، ایمن و غلیظ است ، از این رو کارآمد است. در هنگام آبیاری معمولاً به عنوان محلول آب استفاده می شود. آیا به دنبال کودی هستید که برای همه گیاهان مناسب باشد؟ این محصول را انتخاب کنید و دیگر به دنبال آن نباشید! لطفا توجه داشته باشید که هر ورمی کمپوست موجود در بازار به همان اندازه کارآمد نخواهد بود. با خرید محصولات از تولید کنندگان و مارک های مشهور ، اطمینان حاصل کنید که محصولات ورمی کمپوست را عاری از هرگونه افزودنی مصنوعی انتخاب کرده اید. درست مثل کسانی که کود و غذای گیاهی آنها در فروشگاه باغ ما موجود است!

ما ورمی کمپوست را از مارک Agrecol اثبات شده ، موجود در اندازه های مختلف پیشنهاد می کنیم. Super Forte Biohumus با محتوای معدنی متعادل کاملاً مناسب برای تغذیه سبزیجات و گیاهان تابستانی شکوفا ، مانند گلهای گلبرگ و شمعدانی است. اگر شما یک مجموعه ارکیده دارید ، MAX-STORCZYK (Orchid-Max) ورمی کمپوست را از Target انتخاب کنید. این گل مخصوصاً متناسب با نیازهای خاص این گلهای زیبا ساخته شده است. فروشگاه آنلاین باغ ما خاک حرفه ای غنی شده از ورمی کمپوست را برای سبزیجات ، گیاهان و گل ها ارائه می دهد که شروع خوبی را برای همه دوستان سبز شما تضمین می کند. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم که از قیمت مقرون به صرفه ما و تحویل مسکن مقرون به صرفه درب منزل خود استفاده کنید. به پیشنهاد ما نگاهی بیندازید ، از بین گسترده ترین انتخاب کودهای آلی طبیعی موجود در بازار انتخاب کنید و لذت بردن از گیاهان زیبا و شکوفا را شروع کنید. ما در کنارت هستیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد