• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

ولینگتون

Wellingtons نوع شناخته شده کفش محافظ است. هیچ کس لازم نیست در مورد نقش عملی و عملکردی خود اطمینان داشته باشد. این بخش شامل کفش و چکمه با کیفیت بالا برای کار در خارج می باشد. رنگ ها و سبک های مختلف به شما امکان می دهد محصول رویاهایتان را پیدا کنید.

کفش های باغی که دارای بالاهای بلند هستند مخصوصا برای بوته های زمستانی و زمستان مناسب هستند اما ممکن است تمام سال آنها را بپوشید. چاههای لاستیکی باید اولین انتخاب شما برای کار در باران ، گل و همه مکان ها باشد ، جایی که در معرض لکه ها و خاک قرار دارید. هنگام انتخاب این نوع کفش ، مطمئن شوید که کف پا ضخیم و بدون لغزش دارد. مطالب در این رابطه نقش عمده ای دارند. این باید بادوام ، در عین حال انعطاف پذیر باشد و پا را به خوبی متناسب کند. مدل هایی وجود دارد که از PVC و EVA ساخته شده اند - احتمالاً بهترین مواد - در فروشگاه ما موجود است. چکمه های نمدی با لاستیک یا چاه های عایق بندی شده با نمد طبیعی گزینه دوم است. آنها پای شما را خیلی بهتر از چاههای معمولی گرم می کنند. آنها دارای کفگیرهایی با آج های عمیق هستند که چسبندگی و کشش خوبی را ارائه می دهند. این چکمه های ضد آب ، پا را از مایعات ، خاک و سرما نیز محافظت می کند. آنها همچنین برای پا راحت هستند. جایگزینی برای این کفش چاه های زنانه و جوان Luna با عایق قابل جابجایی است. این به شما امکان می دهد آنها را با شرایط آب و هوایی تنظیم کنید. عایق نرم ممکن است در ماشین لباسشویی شسته شود.

چاه های ضد آب ، راحت ، ایمن و محکم و پایه های لاستیکی با لاستیک ، لباس های شما را تکمیل می کنند. آنها برای باغبانی و کار در مزرعه یا پیاده روی در جنگل بسیار مناسب هستند.

یک جفت کفش یا چکمه مناسب برای کار در خارج از منزل تجهیزات مورد نیاز شما است ، بنابراین قبل از خرید تردید نکنید. فروشگاه ما طیف گسترده ای از مدل های مختلف چاه های چاه ، از جمله عایق ها را ارائه می دهد. به راحتی از صندلی صندلی خود سفارش دهید و بقیه را به ما اجازه دهید. در میان مجموعه های ما جستجو کنید ، به لطف صدها محصول ما باغ خود را تزئین کنید و باغ خود را بهبود بخشید!

-20%
$13.55 $16.94
تبلیغات به پایان می رسد
-20%
$13.55 $16.94
تبلیغات به پایان می رسد
-20%
$13.55 $16.94
تبلیغات به پایان می رسد
-20%
$16.93 $21.16
تبلیغات به پایان می رسد
-20%
$16.93 $21.16
تبلیغات به پایان می رسد
-20%
$18.89 $23.61
تبلیغات به پایان می رسد