• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

پخت و شیرینی

ما ثابت خواهیم کرد که پخت برای همه است! در این بخش محصولات و وسایل آشپزخانه را پیدا خواهید کرد که به شما امکان پخت نان خوشمزه را می دهند و پیتزا هایی با کیفیت واقعی ایتالیایی را سرو می کنند. فقط به اطراف نگاه کنید و ببینید.

پخت کیک با مواد با کیفیت شروع می شود. شما می توانید بهترین فروشگاه مخمر خشک - 100 گرم از Biowin را در فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید. ملاقه پلاستیکی کاربردی برای کالاهای خشک به شما در اندازه گیری مقدار مناسب مواد کمک می کند. شما همچنین باید خود را با دماسنج حرفه ای آشپزی برای بو دادن ، سیگار کشیدن ، پخت و پز - درجه حرارت 0-120 درجه سانتیگراد ، در اندازه های مختلف در دسترس قرار دهید. این ابزار عالی به شما امکان می دهد تا دمای خمیر را هنگام پخت به صورت سریع ، راحت و دقیق اندازه گیری کنید. این می تواند به شما کمک کند فوراً یک اشتباه را اصلاح کنید. ما پخت پیتزا با کیفیت بالا ، گرد یا مربعی پیتزا را با پوست چوبی پیتزا توصیه می کنیم. توضیحات محصول را بررسی کنید و برای خودتان ببینید ، چگونه یک سنگ پیتزا می تواند کیفیت ظرافت های پخته شده شما را بهبود بخشد!

ما لوازم خانگی پخت و پز را با قیمت مناسب با تحویل رایگان منزل پیشنهاد می کنیم. شما می توانید چندین دقیقه در فروشگاه آنلاین ما در آشپزخانه خرید کنید. ما از شما دعوت می کنیم تا از طریق پیشنهاد ما جستجو کرده و از تخفیف های مشتریان عادی استفاده کنید. مطمئناً با ما نانوا قهرمان می شوید!

ملاقه پلاستیکی برای کالاهای خشک - -10%
$4.15 $4.62
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$4.27 $4.75
تبلیغات به پایان می رسد