• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

پشم گوسفند و پشم گوسفند کشاورزی

پشم گوسفند و پشم گوسفند کشاورزی ما به شما امکان می دهد تا محصولاتی غنی تر از گذشته برداشت کنید. فروشگاه باغ آنلاین ما پشم گوسفند بهاری (agrotextiles) ، پشم گوسفند وجانوران دیگر ضد علفهای هرز را در طیف گسترده ای از اندازه ها و قیمت های مناسب ارائه می دهد. از طریق پیشنهادات ما جستجو کنید و تصمیم بگیرید که باغ شما بیشترین نیاز را دارد!

پشم گوسفند سفید بهاری (agrotextile) بهترین محافظت ممکن از گیاه را فراهم می کند و آنها را قادر می سازد تا محصولاتی غنی و سالم بگذرانند. این پارچه سبک وزن نهال ها را از افت ناگهانی دما ، باران شدید ، تگرگ و پرندگان محافظت می کند و از گرفتن همزمان مرزهای علفهای هرز جلوگیری می کند. پشم گوسفند بهاری (agrotextiles) را در ورق های به ابعاد 1.60 5 5 متر ، 1.60 10 10 متر ، 3.20 x 5 متر ، 3.20 x 10 متر ، 1.60 x 20 متر و 3.20 x 20 متر ارائه می دهیم. شما قطعاً یکی را پیدا می کنید که متناسب با نیازهای فردی شما باشد. ما همچنین در مراحل اولیه پوشش گیاهی و زود هنگام گیاهان مالچ گیاه عالی را برای گیاهان مالچ ارائه می دهیم. انتخاب گسترده ما شامل ، از جمله دیگر: پشم گوسفند خاکستری برای مالچ ، پشم گوسفند ضد علفهای هرز سیاه (agrotextile) ، پارچه ضد علفهای هرز سیاه (agrotextile) - ضخیم تر از پشم گوسفند وجانوران دیگر ضد علفهای هرز (agrotextile). برای محافظت از ماسه های توت فرنگی از سایر علفهای هرز ، نوسانات دما و تبخیر بیش از حد آب از خاک ، به هر یک از آنها دستور دهید. گیره ها یا لنگرها را برای بستن گوسفند ، فویل و برزنت به زمین خود اضافه کنید و به سبد خرید خود اضافه کنید. آیا گوجه فرنگی را در زمین باز پرورش می دهید؟ ما فکر می کنیم ممکن است پوشش گوجه فرنگی PE با قیمت مناسب و مقاوم را پیدا کنید که از میوه در برابر تگرگ ، سوزش آفتاب ، باران شدید و آفات محافظت کند. یک سایه روشن و کاربردی اثبات شده برای پوشاندن گیاهان ، تراس ها و بالکن ها - محصول سبک و مطبوع هوا که از نور خورشید محافظت می کند - اثبات خواهد شد که خرید تابستان شما خواهد بود. پشم و گوسفندهای ما (agrotextiles) و جواهرات ژئوشیمیایی در زمستان نیز مفید خواهند بود. اگر گیاهان حساس به یخ زدگی را در باغ خود پرورش می دهید ، پشم گوسفند سفید (agrotextile) ، یک هود یا آستین گیاه محافظ را خریداری کنید - تمام آن دسته از پوشش های گیاهی با کیفیت عالی را در فروشگاه های ما خریداری می کنید.

نگاهی به محصولات دیگری که برای شما آماده کرده ایم نگاهی بیندازید! در فروشگاه آنلاین ما سفارش دهید و بگذارید از بقیه مراقبت کنیم. با خرید آنلاین و در وقت صرفه جویی کنید - این واقعاً سود کسب می کند!

$12.28
$12.28