• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

چاقوها

چاقوها از انواع - از جمله تیغه های جوانه زدن و پیوند - لوازم جانبی هستند که هیچ باغبان بدون آن نمی توانست انجام دهد. تیغه های با کیفیت عالی ، که در برابر لکه دار بودن مقاوم هستند و با دقت پروفیل می شوند ، از برش کارآمد و راحت اطمینان می کنند. وسایل موجود در این بخش از فروشگاه آنلاین باغ ما کار را نه تنها در باغات تسهیل خواهد کرد!

اگر به دنبال تیغه های قابل اطمینان می باشید که می توانید برای کارهای مختلفی استفاده کنید ، این دقیقا همان مکانی است که در آن ها پیدا خواهید کرد! برای برداشتن دست گیاهان ، یک سیسیل سفارش دهید که به شما امکان می دهد بلافاصله از علفهای هرز و ضخامت چمنزارهای وحشی خلاص شوید و یا 16 'Machete با دسته پلاستیکی که ثابت می کند برای ریشه کن کردن گوشه های باغ رها شده کاملاً ضروری است. شما همچنین ممکن است نیاز به چاقو جیب Billhook از Fiskars داشته باشید - یک چاقوی تاشو عملی با یک تیغه گسترده که همیشه می توانید با خود حمل کنید. اگر یک تخت گل دارید یا بالکن شما پر از گل است ، قیچی گل را از Fiskars خریداری کنید که به شما امکان می دهد نظم را در بین گیاهان پژمرده حفظ کنید. ما همچنین طیف گسترده ای از چاقوها و تیغه ها را برای مصارف خانگی ارائه می دهیم. اگر از چاقوهای بلوز تغذیه شده اید ، توصیه می کنیم چاقوی گوجه فرنگی 12 سانتی متری عملکردی را از فیسکارس و چاقوی قابل لایه برداری 7 سانتی متری دستی با یک دسته راحت و راحت تهیه کنید. این و سایر لوازم جانبی روزمره برای استفاده در باغ و منازل با قیمت های مناسب در اینجا موجود است!

به روز بمانید و به دنبال پیشنهادهای ویژه باشید - ما پیوسته تلاش می کنیم تا وسیع ترین انتخاب از ابزارهای دستی باغ را به شما ارائه دهیم ، از این رو همه زمانه مجموعه ما را گسترده تر می کنیم. چاقوهای با کیفیت عالی ، تیغه ها و چاقوهای جوانه زده از تولید کنندگان برجسته همه در این فروشگاه بسیار باغی موجود است. کلیک کنید ، ببینید و سفارش دهید - در کمتر از پنج دقیقه در اینجا خرید خواهید کرد!

چاقو جمع کننده قارچ تاشو با اندازه گیری و برس - 21 سانتی متر - -10%
$9.33 $10.37
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$14.45 $16.05
تبلیغات به پایان می رسد
-10%
$19.95 $22.16
تبلیغات به پایان می رسد
قیچی گل - FISKARS - -10%
$21.10 $23.44
تبلیغات به پایان می رسد
چاقو Billhook - FISKARS - -10%
$23.59 $26.22
تبلیغات به پایان می رسد
قیچی جهانی SP28 SINGLE STEP - FISKARS - -10%
$25.92 $28.80
تبلیغات به پایان می رسد
برش لبه چمن - QuikFit - FISKARS - -10%
$33.23 $36.93
تبلیغات به پایان می رسد