• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

چمن زنی چمن

فروشگاه آنلاین باغ ما ، چمن جات محکم و با قیمت های مناسب را ارائه می دهد. اگر مطمئن نیستید ، چه تیزه هایی به شما امکان می دهد تا خیط چاشنی را از چمن های خود جدا کنید ، بیشتر دریغ نکنید و درباره پیشنهاد ما بیشتر بیاموزید! ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا از طریق این زیر مجموعه محصولات مرور کنید!

باتلاق چمن فرسوده با تركهای مورد استفاده در شستشوی برگهای افتاده متفاوت است. اگر به ابزاری احتیاج دارید که علفهای خاردار را از سبزیجات خارج کنید ، دستگاهی را با سنبله های ضخیم ، محکم ، کاملاً تنظیم و بلند انتخاب کنید. تمام مدل های ارائه شده در زیر همچنین به شما امکان می دهد چمنهای شکسته شده را از چمنزار جدا کنید ، بدون اینکه به ساختار آن آسیب برساند ، و نه پاره کردن چمنزارهای چمن با ریشه. از جمله دیگر ، چمن چمن فولادی را با 16 سنبله ، مجهز به دسته چوبی به طول 130 سانتی متر ارائه می دهیم. سر گسترده ای با سنبله های بهینه کار کار سریع و کارآمد را تضمین می کند ، در حالی که دسته بلند و سبک وزن استفاده از آن حتی در حین انجام کارهای باغی بسیار وقت گیر راحت است. محصولات دیگر ما را نیز بررسی کنید!

بازار بذر باغ به شما امکان می دهد ابزارهای باغبانی با کیفیت عالی را از بهترین تولید کنندگان اثبات شده خریداری کنید. چمن زنی چوبی جامد و مقرون به صرفه ما سالهای آینده در خدمت شما خواهد بود. این فرصت را از دست ندهید ، از هزینه مقرون به صرفه در منزل استفاده کنید و از راحتی کار بهتر در باغ خود مراقبت کنید. شما همیشه در فروشگاه آنلاین ما خوش آمدید!