• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کمپوست

کمپوست طلای سیاه واقعی است - با ارزش ترین کودی که شما ممکن است از انواع زباله ها تولید کنید ، هم از باغ (چمن ، شاخ و برگهای افتاده ، علف های هرز بی دانه ، شاخه ها و شاخه های خرد شده) و هم از خانه (زمین قهوه ، برگ چای) ، بقیه کاغذهای چاپ نشده و بدون پوشش خاکستری ، سبزیجات و میوه به شرط آنکه عاری از بیماری باشند). همه این بسترهای جمع شده در یک مکان اختصاصی به تدریج تجزیه شده و به کود آلی عالی تبدیل می شوند - غذای گیاهی غنی از همه عناصر کلان و ریز و حاوی ریز فلورهای ارزشمند.

کمپوست خاک را بارور کرده و ساختار آن را بهبود می بخشد و باعث جذب و فشردگی بیشتر (در صورت وجود خاکهای شنی) یا سبکتر شدن و نفوذ پذیری بیشتر در هنگام افزودن به خاکهای لومی می شود. بیش از این دریغ نکنید - در کشت انواع گیاهان توصیه می شود. اگر یک زمین رایگان برای استفاده به عنوان کمپوست دارید ، وقت تلف نکنید و تولید کود کمپوست را در باغ خود شروع کنید. استفاده از انواع زباله های آلی را پیدا خواهید کرد و به سرعت غذای با شکوه گیاهی دریافت خواهید کرد. فروشگاه آنلاین ما محصولات متنوعی را ارائه می دهد که روند کمپوست را تسریع می کنند. لطفاً به زیر مراجعه کنید - شما همیشه در فروشگاه باغ ما خوش آمدید.

ما محصولات گسترده ای را ارائه می دهیم که تجزیه زباله های آلی را تسریع می کنند ، مانند فعال کننده کمپوست از فلوروویت ، افزودنی ترکیبی BiSeptik ، کمپوست کننده فعال از Target و Radivit از Substral. افزودنی Pryzmatix BIO از Sumin را که حاوی باکتری های تجزیه کننده زنده است و افزودنی Zielony Dom Composter را امتحان کنید که به شما کمک می کند تا از بوی بد دهان خلاص شوید. کمپوسترهای محکم ، در عین حال سبک و با کاربرد آسان نیز در فروشگاه آنلاین باغ ما موجود است. روی نام محصول کلیک کنید یا ضربه بزنید ، آن را به دقت بررسی کنید و ببینید تولید کمپوست ارزشمند به تنهایی چقدر سریع است. ما برای قیمت گذاری رقابتی و تحویل سریع و سریع به خانه مقرون به صرفه هستیم. خرید در فروشگاه ما سرگرم کننده است - امروز آن را بررسی کنید!