• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای ارکیده

آیا به دنبال کودهای ارکیده هستید؟ گسترده ترین انتخاب محصولات در نظر گرفته شده برای مراقبت از این گیاهان محبوب و قابلمه گلدان را در اینجا در فروشگاه باغ آنلاین ما پیدا خواهید کرد. ارکیده مدتها پیش قلب باغبانان خانه را به عنوان گیاهانی بدست آورده بود که به راحتی قابل رشد هستند و به ویژه به دلیل زیبایی گلهای درشت آنها در هر فصل از سال ، قابل رشد هستند. برای اینکه اجازه دهید ارکیده های شما در طول سال خانه شما را آراسته کنند ، باید آنها را به درستی کود دهید. لقاح بیش از حد و انتخاب اشتباه محصولات ممکن است بیش از سود مفید باشد. خوشبختانه ، شما به مکان مناسب - بازار بذر باغ - رسیدید.

این زیرمجموعه فروشگاه ما شامل کودهای ارکیده اثبات شده است که قابلیت اطمینان تضمین شده را نشان می دهد. ما محصولات از مارک های مشهور و معتبر مانند Agrecol ، Biopon ، Compo ، Florovit ، Substral ، Target و Zielony Dom را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد از موارد مورد علاقه خود برای گلدهی مراقبت مناسب داشته باشید! اگر به کارآیی و راحتی خود اهمیت می دهید ، Orchid Fertilizer Sticks - اقدام 3 ماهه - را از Substral یا ماده مغذی Orchid Power از Compo سفارش دهید! فقط لازم است دو محصول اخیر را درون گلدان قرار دهید و ... کود دهی ارکیده را تا دوازده هفته فراموش کنید. در صورت تمایل به استفاده از کود مایع غلیظ در مصرف مکمل ارکیده ، توصیه می کنیم از کودهای معدنی ارکیده Zielony Dom ، کود ارکیده Biopon Blooming Time Orchid ، کود ارکیده Agrecol یا کود ارکیده مایع "Moc Kwiatów" (مقدار زیادی گل) از هدف استفاده کنید. ما همچنین می خواهیم شما را به آزمایش کود آماده استفاده کود مانند Pump Sprayer Orchid کود از Zielony Dom ، Florovit Orchid Rejuvenator و "Krople Natury" (قطره های طبیعت) عنصر غذایی Orchid از Target ترغیب کنیم. تمام محصولات فوق الذکر با قیمتهای فوق العاده کم در فروشگاه آنلاین ما موجود است. برای اینکه برگ های ارکیده به زیبایی بدرخشند ، از دستمال مرطوب Agrecol Care برای ارکیده و سایر گیاهان زینتی استفاده کنید. اگر ارکیده های شما قدرت محدودی دارند ، شکوفه نکنید و ریشه های خشک و زشت ایجاد نکنید ، آنها را با واکسن Orchid Mycorrhizal از Zielony Dom تغذیه کنید ، که غنی از میکروارگانیسم های مفید است و بنابراین قدرت رشد و مقاومت کلی گیاه را افزایش می دهد.

این تنها بخشی از انتخاب محصولات ما به ارکیده است. در تمام محصولات ما بگردید و سفارش دهید - کودهای ما باعث می شود که ارکیده های شما با شکوفایی حتی طولانی تر و فراوان شما را شگفت زده کنند!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد