• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای اسطوخودوس

کودهای اسطوخودوس شما را قادر می سازد تا در باغ خود یک آب و هوای واقعاً مدیترانه ای و پرووانس ایجاد کنید! فروشگاه آنلاین باغ ما کودهایی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند گیاهان اسطوخودوس را که در مرزها و گلدان ها پرورش داده شده اند و توسط بهترین تولیدکنندگان بسیار معتبر از سراسر اروپا تحویل داده می شوند ، تغذیه کنید.

اگر خواب گیاهانی بلند ، شکوفا و قابل اعتماد را می بینید ، روی کود برتر اسطوخودوس NPK سرمایه گذاری کنید. نسبت مناسب نیتروژن ، فسفر و پتاسیم نقش اصلی را در کوددهی مناسب این گیاه دارد. خرید بعنوان مثال "Fioletowe Pole" (Purple Field) کود اسطوخودوس از Target به شما اطمینان 100 درصدی می دهد که محصولی را با دقت تهیه شده و کاملاً به نیازهای غذایی اسطوخودوس اختصاص داده اید. فراوانی عناصر مغذی رشد متعادل و پرتنش گیاهان زیر بوته ای و همچنین شکوفایی فراوان ، مقاومت زمستانی و حتی ... شدت عطر را تضمین می کند.

فروشگاه آنلاین باغ ما کودهای اسطوخدوس مجاز را به صورت پودر و کنسانتره مایع ، در بسته بندی های وزن و حجم مختلف ارائه می دهد. محصولات بسته بندی شده در اصل با دستورالعمل های دقیق دوز ارائه می شود ، که باعث می شود مکمل مناسب زیر درختچه ها آسان و در دسترس متخصصان باغ و مبتدیان باشد. ما طرفدار قیمت های رقابتی و پیشنهادهای استثنایی فصلی هستیم. با پیشنهاد ما همراه باشید ، بنابراین باغ شما در تمام طول فصل شکوفا می شود ، شکوفا می شود و میوه می دهد. ما شما را به یک تور خرید مناسب با تحویل در خانه دعوت می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد