• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای با درخشش برگ

کودهایی با درخشش برگ که برای گیاهان گلدان با برگهای گوشتی و ضخیم در نظر گرفته شده اند ، به شما امکان می دهند از زیبایی های سبز خود کاملا مراقبت کنید. ما محصولاتی را ارائه می دهیم که توسط مارک های مشهور امضا شده اند و از سال ها قبل در بازار باغبانی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. اگر گیاهان شما برگهای مات و مات ایجاد می کنند ، آنها را با برگ درخشان کود برگ برگ از Zielony Dom جوان کنید.

فروشگاه آنلاین ما این محصول را در بطری هایی در اندازه های مختلف موجود دارد. شما همچنین می توانید از محلول پاش یا مه پاش نیز انتخاب کنید. این محصول حاوی کود محلول پاشی است که گیاهان را تقویت و تغذیه می کند و همچنین موم زنبور عسل و عصاره عنبر که درخشش زیبایی به شاخ و برگ گیاهان می بخشد. آیا دوست دارید دستمال مرطوب براق برگ ، مفید و کاربردی را امتحان کنید؟ این به خود شما بستگی دارد. ما به طور مداوم قیمت های پایین و تحویل سریع خانه را ارائه می دهیم. با بازار بذرهای باغ آشنا شوید و کودهای معدنی و آلی مجاز برای گیاهان گلدار در خانه و باغ را به صورت آنلاین خریداری کنید.

بدینوسیله ما محصولات آزمایش شده ، بسیار مورد توجه ، م effectiveثر و ایمن را ارائه می دهیم که با دستورالعمل قابل استفاده استفاده می شوند ما به گیاهان گلدان شما کمک می کنیم که رشد بیشتری داشته و زیباتر شوند. ما از شما دعوت می کنیم محصولات دیگر را از دسته کودها مرور کنید - ما کودهای عالی پاییز و زمستان ، کودهای ژل کارآمد و چوب های کود را توصیه می کنیم. به آنها امتحان کنید ، بدون خروج از خانه سفارش دهید و اجازه دهید همراه با شما از زیبایی گیاهان خود لذت ببریم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد