• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای تمشک

کودهای تمشک که در پیشنهاد ما پیدا خواهید کرد محصولات با کیفیت عالی هستند که توسط بزرگترین مارک های داخلی و خارجی امضا می شوند. ما محصولات را از تولید کنندگان مشهور ارائه می دهیم. این کودها توسط باغداران سرگرمی و کشاورزان حرفه ای ارزیابی می شوند. در مورد مجموعه کودهای معدنی تمشک عالی برای باغ های خانگی بیشتر بدانید. این گرانولهای کاربرد آسان به شما امکان می دهد تمام کمبودهای عناصر غذایی را که درختچه های تمشک با آن روبرو هستند ، ذخیره کنید ، به لطف عملکرد طولانی مدت و جامع آنها. مصرف مکمل گیاهان در کل فصل به آنها قدرت تولید شاخه های میوه دار و سالم و شکوفه های بیشماری می دهد. میوه تمشک هایی که به درستی تکمیل شده اند ، بزرگ ، با رنگ روشن ، آبدار و غنی از شکر هستند.

آیا دوست دارید محصولات غنی را برداشت کنید؟ کود هدف توت فرنگی ، تمشک و توت فرنگی وحشی را انتخاب کنید ، محصولی که برای هر تولیدکننده توت کاملاً ضروری است. کود Agrecol انگور ، توت ، تمشک و توت سیاه همچنین نتایج عالی را تضمین می کند. همه کودهای تمشک که در فروشگاه باغ ما موجود است ، حاوی مجموعه کامل عناصر غذایی و ریز ، از این رو می توان در تمام فصل استفاده کرد ، بنابراین نیاز به سایر محصولات را از بین می برد. اطلاعات دقیق در مورد عملکرد کود را می توان در توضیحات محصول یافت - روی تصویر یا نام محصول کلیک کنید یا ضربه بزنید و مشخصات کامل را ببینید. دستورالعمل های گام به گام استفاده دقیق روی بسته ها چاپ شده است.

کودهای دانه بندی آسان برای استفاده از نتایج عالی اطمینان حاصل می کنند - آنها را بررسی کنید! ما در دستیابی به محصولات تمشک غنی تر و خوش طعم با قیمت مناسب به شما کمک خواهیم کرد. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا در مورد مجموعه ما بیشتر بدانید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد