• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای توت فرنگی

ما به خوبی می دانیم که برداشت میوه از فرهنگ های خاص خود باعث خوشحالی فراوان باغبانان می شود و بنابراین ما فقط کودهای توت فرنگی با بالاترین کیفیت را ارائه می دهیم. به ما اعتماد کنید و از پیشنهاد ما برای برداشت محصولات فراوان میوه های شیرین و خوشمزه امسال نیز استفاده کنید. آنچه را که برای شما در نظر گرفته ایم ، بررسی کنید! بازار آنلاین باغ بذر با تولیدکنندگان میوه و سبزیجات که از محبوبیت بین کشاورزان و باغداران برخوردار هستند همکاری می کند. بدینوسیله ما انتخاب گسترده ای از کودهای معدنی EC NPK با افزودنیهای مختلف و 100٪ محصولات آلی طبیعی در نظر گرفته شده برای استفاده در فرهنگهای آلی ارائه می دهیم.

کود توت فرنگی ، انگور و درختچه میوه سازگار با محیط زیست از Target و کود مایع توت فرنگی از همان مارک ، خاک را با هوموس غنی می کنند ، میکرو فلور آن را با باکتری های مفید متعادل می کنند و گیاهان میوه دار را به صورت تدریجی و م mostثر تغذیه می کنند. به منظور محافظت از گیاهان توت فرنگی در برابر کمبود عناصر غذایی ، برای افزایش مقاومت آنها و افزایش پتانسیل تولید محصول ، ماده معدنی با عملکرد کامل Florovit Strawberry and Wild Strawberry کود ، Agregol Strawberry و Wild Strawberry Hortifoska (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغ) را انتخاب کنید. یا کود توت فرنگی ، تمشک و توت فرنگی وحشی با ریز مغذی های Target.

این همه چیزی نیست که ما برای شما آماده کرده ایم! ما دائماً به دنبال راه حل های جدید باغبانی هستیم و کودهای نوآورانه ، آزمایش شده و با ارزش و محصولات مراقبت از گیاهان را سفارش می دهیم. به همین دلیل است که پیشنهاد ما به طور مداوم رشد می کند و ما همیشه می توانیم کالاهای با کیفیت برتر را به شما ارائه دهیم. فروشگاه ما شما را قادر می سازد تا در تمام فصول سال سهام خود را تهیه کنید: چند کلیک یا شیپور خاموشی شما را از بهترین کودهای توت فرنگی و میوه جدا می کند. آنها را با تحویل ارزان قیمت در خانه سفارش دهید و به لطف خرید آنلاین در وقت خود صرفه جویی کنید. شما همیشه در فروشگاه آنلاین ما خوش آمدید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد