• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای توجا

کودهای Thuja به شما این امکان را می دهند که از قدرت ، سلامتی و رنگ آمیزی زنده درختان همیشه سبز خود به خوبی مراقبت کنید. Thujas ، که معمولاً arborvitaes نامیده می شود ، در یک انتخاب کاملاً خیره کننده از انواع مختلفی وجود دارد که یک چیز مشترک دارند: نیازهای غذایی خاص که می تواند با محصولات حرفه ای اختصاص داده شده به همان مخروط ها برآورده شود. شما طیف گسترده ای از کودهای thuja را از بسیاری از مارک های معروف در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد: در زیر لطفا محصولات برتر آن دسته را با قیمت های رقابتی پیدا کنید. نگاه دقیقتری بینداز!

کود Target Thuja همراه با ریز مغذی ها که از قهوه ای شدن سوزن و فلس جلوگیری می کند ، در اندازه های مختلف موجود است. با توجه به تعداد درختکاری که در باغ شما رشد می کند یکی از آنها را انتخاب کنید. خطر پرداخت بیش از حد وجود ندارد! کود "100 dni" (100 روز) Thuja از Florovit نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است. این غذای گیاهی دانه ریز با کاربرد ساده با فرمول خاصی همراه است که اثرات طولانی مدت را تضمین می کند. ما همچنین یک چیز خاص برای همه طرفداران محصولات مایع بلافاصله م effectiveثر ، کود برگ "Zielony Dom" برای Thujas در قابلمه آبیاری آماده داریم. این کود اضطراری غلیظ کاملاً برای تکمیل و زنده سازی درختان ضعیف و مبتلا به بیماری مناسب است. شما فقط باید آب آبیاری را با کود به شلنگ باغ وصل کنید و گیاهان را آبیاری کنید تا بتوانید مجموعه کامل مواد مغذی را برای آنها فراهم کنید. اگر قصد دارید بیشتر از گیاهان همیشه سبز خود مراقبت کنید ، از اواخر تابستان شروع به استفاده از کود مخروطی پاییزه از Target کنید. این محصول باعث افزایش مقاومت و مقاومت در برابر سرما در باغداران می شود. به شما امکان می دهد درختان و درختچه های خود را برای زمستان آماده کنید و مشکل سرمازدگی را برطرف کنید. آن را بررسی کنید!

ما با مهربانی شما را تشویق می کنیم تا در مورد پیشنهاد فروشگاه ما بیشتر بدانید. با ضمانت رضایت سریع و راحت خرید کنید و از قیمت های مقرون به صرفه ما بهره مند شوید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد