• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای تک جزئی

کودهای تک جزئی برای اکثر مشکلات کمبودهای غذایی گیاهان یک راه حل ارزان و کارآمد ارائه می دهند. همچنین اثبات می شود که آنها در طول آماده سازی مکانهایی برای بذرپاشی و کاشت درختان و بوته ها ضروری هستند ، به عنوان مثال هنگامی که شما باید خاک را اسیدی یا از بین ببرید یا خاک ناچیز و کمتری را با مواد مغذی اساسی غنی کنید.

فروشگاه آنلاین ما بهترین کودهای موجود در بازار را در بسته های مختلف از 2 تا 25 کیلوگرم ارائه می دهد. ما ، از جمله نیترات پتاسیم ، یک کود نیتروژن-پتاسیم همه منظوره ارائه می دهیم که برای جبران کمبود این دو عنصر استفاده می شود ، که مسئول رشد مناسب و تولید محصول است.

سبزیجاتی که مقادیر زیادی نیتروژن استفاده می کنند باید با نیتروچالک حاوی نیتروژن به راحتی در دسترس به شکل نیترات و آمونیوم همراه با ارزش افزوده آهک و منیزیم تغذیه شوند. دولومیت آسیاب شده را که باعث افزایش بهره وری و افزایش مقاومت زمستانی گیاهان می شود ، به خاک های اسیدی فاقد آهک و منیزیم اضافه کنید. از اوره دانه ریز یا کود غلیظ آمو فس پتاسیم که بسیار مورد توجه کشاورزان حرفه ای است استفاده کنید تا با بهبود جذب آب و مواد مغذی از خاک به آنها کمک کند تا رشد فراوان داشته باشند.

ما کودهای خود را با بالاترین کیفیت ممکن و عملکرد موثر تضمین می کنیم. آنها توسط تولیدکنندگان مشهوری تهیه می شوند که از شهرت بسیار خوبی در بازار کودهای حرفه ای مانند فلوروویت ، Planta و Ogród-Start برخوردار هستند. ما قیمت های جذاب و همراه با قابلیت اطمینان را ارائه می دهیم - در مورد انتخاب گسترده محصول ما بیشتر بدانید و ببینید که خرید آنلاین چقدر مقرون به صرفه است. تمام محصولات مورد نیاز مراقبت روزانه از گیاهان را در اینجا دریافت خواهید کرد. شما با مهربانی برای یک تور خرید دعوت می شوید.

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد