• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای خشک پودر

کودهای خشک یک گروه همه منظوره از مواد غذایی گیاهی را تشکیل می دهند. کودهای معدنی با کارایی آسان ، که برای پخش در نظر گرفته می شوند ، از مهمترین محصولات موجود در زرادخانه باغبانان خانه و صاحبان تخصیص هستند. کودهای خشک و پودر باعث تقویت فوری تغذیه گیاهان می شوند ، از این رو بسیار سریعتر از کود و کود کود عمل می کنند.

مبتدیان باغ معمولاً از استفاده این گروه از کودها اجتناب می کنند ، زیرا از کوددهی بیش از حد ترس دارند ، اما این نگرانی ها بی اساس است. ما بهترین کودهای موجود را از تامین کنندگان اثبات شده تهیه می کنیم که متناسب با نیاز گیاهان مختلف تهیه شده و مجهز به دستورالعمل های دقیق دوز هستند. اگر از این دستورالعمل ها پیروی کنید ، هرگز باغ خود را بیش از حد کود نخواهید کرد.

این با همه چیز نیست! محصولات با کیفیت برتر موجود در فروشگاه آنلاین ما عملکرد گسترده ای دارند و به شما امکان می دهند محصولات خود را برای مدت طولانی تغذیه کنید. هنوز در مورد آن شک دارید؟ آنها را بررسی کنید. پیشنهاد ما شامل کودهای خشک از Agrecol ، Biopon ، Natura ، Planta ، Substral ، Sumin ، Target ، Zielony Dom و سایر تولید کنندگان است.

هنوز مطمئن نیستید که کودهای معدنی و آلی دانه ریز را از کجا بخرید؟ آنها را در اینجا خواهید یافت - در کیسه ها و جعبه های اندازه های مختلف. ما از جمله کودهای لازم در باغات و باغات - مانند کودهای همه منظوره Hortifoska (کود فسفر-پتاسیم برای گیاهان باغی) ، کود گوجه فرنگی ، خیار و گیاهان ، کود گل رز با ریز مغذی ها ، کود زغال اخته ، شمشاد - کود ، کود Thuja ، کود Bulb Plant با ریزمغذی ها ، کود همه منظوره Extra Osmocote برای استفاده در باغ ، خانه و بالکن و همچنین محصولات بیشمار بی نظیر دیگر. دولومیت ، نمک نمک ، نمک آمونیوم ، نیترات پتاسیم و بهترین کودهای بدون کلرید خشک در حال حاضر موجود در مجموعه YaraMila Complex را می توانید با قیمت معاملات در فروشگاه آنلاین ما تهیه کنید.

ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم تا در مورد پیشنهاد گسترده ما بیشتر بدانید و به شما فرصتی برای خرید با ضمانت رضایت را می دهیم! ما را امتحان کنید!