• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای درختی و درختچه ای

کودهای درختی و درختچه ای باعث درخشش مخروطیان مخروطی شما با سوزن های متراکم و سبزرنگ می شود ، در حالی که درختان سیب و گلابی و همچنین توت فرنگی و توت توت میوه ای شیرین و میوه های خوشمزه ای را به شما هدیه می دهند. مقوله ای که اکنون از آن بازدید می کنید شامل محصولات تولید کنندگان مشهور داخلی و بین المللی ، متخصصان تولید کودهای معدنی و آلی برای باغداران سرگرمی و کشاورزان حرفه ای است. Compo ، Target ، Biopon ، Agrecol ، Florovit و Substral - همه آنها به شرکای ما تعلق دارند. تمام محصولات ما را مرور کنید و ببینید ، کدام کودها به شما کمک می کنند تا از درختان و درختچه های خود مراقبت کنید!

اگر گونه های گلدار شایسته گیاهی مانند ماگنولیا ، هدر یا رودودندرون پرورش می دهید ، از کود "Barwne Pole" (Colorful Field) کود ، Biopon Magnolia کود و کود اسیدی کننده برای مخروط ها ، زغال اخته ها و ردودندرون ها بازدید کنید. همچنین شما می توانید از صنوبرها ، درختکاری ها ، گیاهان جوان ، درختان سرو و کاج مراقبت مناسب و کاملی داشته باشید ، زیرا ما از کودهای قابل اطمینان Hortifoska (کود فسفر - پتاسیم برای گیاهان باغی) ، کود مخروطی Bittersalz استفاده می کنیم که از قهوه ای شدن سوزن ها جلوگیری می کند ، کود مخروطی که رنگ آمیزی سوزن ها و کود مخروطی پاییزه را افزایش می دهد که مقاومت زمستانی آنها را افزایش می دهد - همه این محصولات با قیمت عالی و پایین در دسترس هستند. کود شمشاد به شما کمک می کند تا پرچینگی خود را متراکم تر کنید - شکل غلیظ آن حاوی نیتروژن و سایر عناصر غذایی است که به راحتی در دسترس هستند و رشد سریع توده سبز را دارند.

اگر درختان میوه و درختچه هایی در باغچه یا باغچه های خود پرورش می دهید ، کود انگور ، توت ، تمشک و توت سیاه یا کود درخت بوته و درختچه بوم سازگار را انتخاب کنید. هر دو محصول به لطف فرم بسیار کارآمد و آسان استفاده می شوند: گرانول های ماندگار. فروشگاه آنلاین باغ ما مجموعه محصولات مراقبت از گیاهان خود را به طور مداوم گسترش می دهد تا نیازهای متغیر مشتریان را برآورده کند. به ما اعتماد کنید و از ظاهر سالم ، زیبا و افزایش قدرت درختان و بوته های خود اطمینان حاصل کنید. ما با مهربانی از شما دعوت می کنیم که از قیمت های رقابتی و تحویل ارزان قیمت منزل خود بهره مند شوید. امروز هم ما را بررسی کنید!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد