• $170.00 برای واجد شرایط بودن برای حمل و نقل رایگان
    شما نیاز دارید حداقل سفارش دهید

زیر شاخه ها

فیلترهای محصول

قیمت

کودهای درخت میوه

کودهای درخت میوه به شما امکان می دهد محصولات غنی را با کمترین هزینه و با کمترین تلاش از طرف خود برداشت کنید. شما فقط باید محصول مناسب را سفارش دهید ، آن را مطابق با دستورالعمل های سازنده اعمال کنید و منتظر برداشت میوه باشید! رشد میوه می تواند بسیار آسان باشد ، مشروط بر اینکه شما یک نیاز اساسی را برآورده کنید - استفاده از کودهای اصلی از تولید کنندگان مشهور.

فروشگاه آنلاین ما محصولی را ارائه می دهد که به آن دسته تعلق دارد. در زیر همه کودهای ارزشمند درخت میوه را که در حال حاضر در بازار موجود است جمع آوری کرده ایم. به عنوان مثال شما می توانید مایع یا گلوله ای سازگار با محیط زیست Target Fruit Tree and Bush کود ، یک راه حل برای همه طرفداران لقاح طبیعی را سفارش دهید.

ما همچنین کود ارگانیک و سبزیجات بیو ارگانیک کمپو - یک محصول کاملاً همه منظوره - را به شما پیشنهاد می دهیم. کودهای معدنی قابل اطمینان با عملکرد طولانی را نیز در اینجا خواهید یافت. آیا در طول سالهای گذشته درختان شما محصولات کم کیفیت و کمتری داشته اند؟ شاید زمان مناسب برای پر کردن کمبود پتاسیم در خاک باشد - سولفات کلسیم مقرون به صرفه ، اثبات شده و بلافاصله جاذب "Ogród-Start" این کار را انجام می دهد. به سایر محصولات ما نگاهی بیندازید و ببینید چه چیز دیگری برای شما در نظر گرفته ایم.

خرید در فروشگاه ما آسان و راحت است. روی کالای انتخابی کلیک کنید یا ضربه بزنید ، گیاهانی را که برای آنها توصیه می شود بررسی کنید ، آن را به سبد خرید اضافه کنید و خرید خود را تأیید کنید. قبل از نهایی کردن معامله ، به بخشهای دیگر ما مراجعه کنید. ما محصولات جدید بسیار خوبی برای مراقبت از درختان میوه و گیاهانی که ممکن است رشد کنید ارائه می دهیم. با پیشنهاد ما همراه باشید ، فروش فصلی را از دست ندهید و باغ شما با محصولات غنی و برتر به شما بازپرداخت می کند. ما با مهربانی شما را به تور خرید دعوت می کنیم!

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد